Mėnesio archyvas: 2013 m. balandžio mėn.

Kontaktiniai lęšiai vaikams

„Ar vaikai gali nešioti kontaktinius lęšius“ – šis klausimas neretai skamba okulisto kabinete ir tarp tėvų.

Lęšiai vaikams gali būti puikiu sprendimu aktyviam gyvenimo būdui. Lęšių privalumai labai padeda atliekant kasdienius darbus, pirmiausia dėl jų regėjimo kokybė yra geresnė ir juos nešioti yra daug patogiau nei tradicinius akinius. Nereikia baimintis, kad lęšis iškris, be to, kontaktiniai lęšiai nerasoja ir ant jų nenusėda dulkių daleles arba lietaus lašeliai. Atliekant aktyvius fizinius veiksmus užtikrinamas saugumas ir didesnė judėjimo laisvė. Papildomas lęšių privalumas – platesnis regėjimo laukas. Nepaisant to, kontaktiniai lęšiai neiškreipia vaizdo.

Vaikai, nešiodami kontaktinius lęšius, labiau pasitiki savimi, jie nepravardžiuojami „akiniuočiais“. Mokykloje labai dažnai atsitinka taip, kad nešiojantys korekcinius akinius, yra išjuokiami, tai turi labai neigiamos įtakos asmenybės formavimuisi. Dėl kontaktinių lęšių nešiojimo vaiko aplinka yra „draugiškiau“ nusiteikusi, o vaikas jaučiasi labiau užtikrintas. Pasitaiko, kad net labai maži vaikai nešioja kontaktinius lęšius, kad regėjimo sutrikimas būtų kuo greičiau išgydytas.

Tai, ar vaikas gali nešioti kontaktinius lęšius, lemia atsakingumo lygis. Nešiojant
spalvotus kontaktinius lęšius reikia juos kasdien prižiūrėti, valyti specialiu tirpalu, paisyti higienos ir švaros reikalavimus. Šių patarimų nesilaikymas gali sukelti infekcijas, kurios pablogina regėjimą ir jaučiamas nepatogumo jausmas.

Gali atrodyti, kad vaikai susidurs su galybe rūpesčių, nes nemokės teisingai užsidėti ir išsiimti lęšius. Bet yra priešingai – apie 90 proc. jaunų asmenų šiuos veiksmus atlieka savarankiškai, tai jie neturi jokių papildomų rūpesčių ir nepatogumų.

Mieli tėveliai! Jei jūsų vaikas naudoja kontaktinius lęšius, geriausia išeitis jam būtų vienadieniai kontaktiniai lęšiai. Jeigu vis dėlto nesate tikri, ar jūsų vaikas savarankiškai galės naudotis lęšiais, pasitarkite su oftalmologu, jis atsakys į visus jums rūpimus klausimus ir padės išsirinkti tinkamiausią regėjimo korekcijos būdą.

Konstrukcinės medžiagos jūsų remontui

Konstrukcinės medžiagosKonstrukcinės medžiagos yra tokios medžiagos, iš kurių gaminamos mašinų ir įrengimų dalys. Konstrukcinės medžiagos dar yra įvairios statybinės konstrukcijos, prietaisai ir įrengimai. Konstrukcinės medžiagos turi būti stiprios ir standžios. Plastiškumas bei gebėjimas nesuirti žemoje temperatūroje – taip pat savybės, kuriomis pasižymi konstrukcinės medžiagos. Konstrukcinės medžiagos skirstomos į metalines, nemetalines ir kompozicines. Metalinės konstrukcinės medžiagos yra metalų lydiniai. Tokios konstrukcinės medžiagos pagal apdirbimo būdą būna deformuojamosios ir liejamosios. Taip pat konstrukcinės medžiagos būna klijuojamos, lituojamos. Kai kurios konstrukcinės medžiagos yra suvirinamos ir štampuojamos. Konstrukcinės medžiagos pagal stiprumą yra nestiprios, vidutinio stiprumo ir stiprios. Konstrukcinės medžiagos pagal grūdinimą – grūdinamosios, sendinamosios ir cementuojamos. Dar yra konstrukcinės medžiagos, kurios cianuojamos ir azotinamos. Konstrukcinės medžiagos gaminamos iš konstrukcinio plieno. Anglinis plienas tinka, kai gaminamos smulkios konstrukcinės medžiagos. Atsparesnės konstrukcinės medžiagos turi būti gaminamos iš legiruoto konstrukcinio plieno.

Daugiau informacijos – http://www.urmas.net/lt/katalogas/statybines-prekes/

Floristika – gėlių komponavimas

FloristikaFloristika. Gėlių komponavimas yra floristika. Nors ne visi tai vadina foristika. Floristikos reikšmė yra daug platesnė. Netgi vaisius galima sudėlioti pagal floristikos principus. Floristikos rekordą būtent pasiekė vienas iš Kauno floristų, sukūręs floristinę kompoziciją iš vaisių. Floristinio darbo esmė buvo obuoliai. Floristikos paslapčių floristas išmoko kursuose. Bet jo floristikos tobulinimas tęsiasi dešimtmečius. Floristika yra įdomi. Floristikos paslapčių yra daug. Floristiką įsisavinti reikia daug metų. Tačiau floristikos paslapčių galima nesužinoti ir per visą gyvenimą. Nes floristika yra sudėtinga.

Daugiau informacijos – http://www.urmas.net/lt/katalogas/kitos-prekes/floristika/

Sms internetu

SMS internetu

SMS siuntimas internetu

Sveiki, mielieji skaitytojai, šiandieną norėčiau pašnekėti apie internetinį portalą – sms.add.lt, leidžianti bendrauti su artimaisiais neįtikėtinai pigiai. Iš esmės, šis straipsnis bus informacinis – viliuosi, jog apie minėtajį projektą sužinosite daug naudingos žinių, kurios „privers“ išmėginti kontoros paslaugas.

Visų pirma, pradėsiu nuo to, jog sms internetu, mano manymu, yra vienas iš pigiausių bendravimo būdų, leidžiančių artimuosius pasiekti, kad ir kur jie bebūtų. Taip pat, galima būtų pridėti ir tai, jog, iš esmės, šis bendravimo ryšis niekuomet netrukinėja ir nenuvilia.

Kokie gi yra esminiai pliusai, leidžiantys manyti, jog sms internetu yra puiki bendravimo mobiliaisiais telefonais alternatyva? Iš tiesų, jų yra iš ties nemažai. Tikriausiai reikėtų pradėti nuo to, jog pildyti internete esančią sąskaitą yra neįtikėtinai patogu – tereikia kompiuterio, turinčio interneto prieeigą. Taip pat, galima būtų paminėti ir tai, jog tam, kad sumažintumėte paslaugų kainą, nereikia rašyti jokių akcijinių trumpųjų minučių – viskas sms.add.lt kompanijoje yra elementaru – įsidedate pinigus ir rašote, kol šie baigiasi. Nepaisant šių minusų, būtų galima paminėti ir tai, jog mažiausia depozitinė suma – vos penki litai. Už šią sumą galėsite parašyti šimtą dvidešimt penkias trumpąsias žinutes – manyčiau, jog keli centai/žinutę nėra didelė kaina, tiesa?

Taip pat, prie pliusų būtų galima paminėti ir tai, jog, rašant trumpąsias tekstines žinutes, vardą galima paslėpti ar persivardinti jį taip, kaip norite – puiki galimybė ne tik pašmaikštauti, tačiau ir naudoti, tarkime, asmeninės įmonės veiklai. Prakalbus kiek plačiau apie pačią sms.add.lt įmonę, būtų galima paminėti tai, jog bendrovės savininkai yra neįtikėtinai malonūs žmonės, pasiruošę pagelbėti bei pakonsultuoti bet kurioje situacijoje – sakoma, jog konsultacija yra sėkmingo bendradarbiavimo pagrindas.

Beje, būtų galima paminėti ir dar vieną pliusą – šiuo metu, įmonė taiko akciją – išmėginkite mūsų paslaugas, išssiųsdami tris trumpąsias žinutes. Kodėl gi nepasinaudojus šia akcija ir patiems neįsitikinus, jog tai yra puiki įmonė, teikianti nuostabią paslaugą?

Ar sms siuntimas internetu turi kokių nors minusų? Tiesą sakant, į šį klausimą būtų ganėtinai sunku atsakyti, kadangi vieniems pasirodę minusai galėtų, tiesiog, neteikti neigiamos vertės. Tarkime, kad ir situacija su internetu – kaip supratote, norint išsiųsti žinutes, reikės interneto prieeigos – vieni visur vaikščioja su ja ir jiems tai nėra problema, o kitiems gali „pasitaikyti“ visai kitaip. Iš esmės, daugiau minusų ir nelabai yra.

Ką gi galėčiau paminėti daugiau apie pačią įmonę? Tiesą sakant, kiek pačiam teko naudotis sms internetu paslaugomis, niekad nenusivyliau. Įmonė sms.add.lt puikiai išmano savo darbą ir stengiasi patenkinti visus klientų įnorius ir užgaidas – manau, jog tokia pagarba žmonėms yra sveikintina.

Taigi, viską apibendrinus, iš tiesų būtų galima teigti, jog sms internetu yra nuostabi alternatyva mobiliesiems telefonams. Žinoma, ne visuomet internetą turėsime pašonėje, tačiau vertinant kokybės ir kainos santykį – sms internetu laimi.