Mėnesio archyvas: 2013 m. rugpjūčio mėn.

Krosnelės: ką reikėtų apie jas žinoti?

Norint apšildyti patalpą, tikrai yra iš ko rinktis: specializuotose parduotuvėse siūlomos krosnelės, bei įvairūs  židiniai. Kartais tikrai sudėtinga rinktis iš gausybės siūloma prekių, todėl visada galite gauti konsultaciją apie norimas prekes.

krosnelėsKrosneles galima rinktis iš daugybės firminių ženklų, iš kurių gerai žinomi kratki, jotul, nordica ir kiti ženklai. Krosnelės paprastai gaminamos iš ketaus ar metalo – tai gana atsparios medžiagos, todėl įsigijus krosnelę, galite būti tikri, kad ji tarnaus pakankamai ilgai.

Krosnelėse įmontuotos sandarios durys, kurios užtikrina, kad po patalpą nepasklis dūmai ir nešokinės žiežirbos. Paprastai metalo krosnelės laikomos saugesnėmis, todėl iš ketaus pagamintoms krosnelėms keliami didesni priešgaisriniai reikalavimai. Tuo tarpu manoma, kad židiniu šildyti namus yra saugiau nei krosnele.

Skaityti straipsnį “Krosnelės: ką reikėtų apie jas žinoti?” »

Kasečių pildymas: paprasčiau ir pigiau

Daug žmonių klausia: kaip yra geriau: kasetes pildyti ar pirkti naujas? Ar skiriasi kokybė? Ar pildymas atitinka naujų kasečių kokybę?

pildymasKasečių pildymas leidžia sutaupyti net 20-30 kartų. Pildant rašalo kasetes ne tik sutaupoma, bet ir tausojama aplinka. Kaskart papildžius kasetę, nereikia išmesti senos, todėl  sumažinama šiukšlių, Šiandien ekologija – gana svarbi tema, žmonės vis labiau stengiasi neteršti aplinkos, o ją tausoti. Pildant kasetę, rašalas praktiškai atitinka originalių kasečių rašalą, tad kam mokėti brangiau, jei galima sutaupyti?

Kasečių pildymas labiausiai leidžia sutaupyti tiems, kurie spausdina tikrai daug. Pavyzdžiui, įvairiuose biuruose tiesiog  neįmanoma išvengti dokumentų spausdinimo, ir tai gali kainuoti tikrai nemažai. Kasečių pildymas leidžia sumažinti spausdinimo išlaidas net 95%.

Skaityti straipsnį “Kasečių pildymas: paprasčiau ir pigiau” »

Wizzair – faktai, galintys įtakoti šių avialinijų pasirinkimą

Tarp oro bendrovių vyrauja konkurencija ir noras pritraukti kuo daugiau klientų. Mums, kaip vartotojams, konkurencija yra naudinga, kadangi kiekvienas teikėjas stengiasi pasiūlyti kiek įmanoma palankesnes sąlygas. Tačiau, kita vertus, norėdami išsirinkti „patį pačiausią“ variantą, turime investuoti nemažai laiko lygindami įvairius pasiūlymus ir ieškodami tinkamiausio. Besiruošiantiems skrydžiui lėktuvu, pateiksime savotišką atmintinę, į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis avialinijas, norint kuo daugiau sutaupyti perkant bilietus.

wizzair ir pigus bilietai internetuTaigi, svarbu:

1.     Keliaujate vienas ar su vaikais.

Rekomenduotina išanalizuoti taisykles, kokiu tarifu konkreti oro bendrovė apmokestina skrendančių vaikų bilietus. Tarkime, pigių skrydžių bendrovė Wizzair už kūdikį iki 2 metų skaičiuoja taip vadinamąjį kūdikio mokestį, siekiantį 88 litus. O vaikams nuo 2 iki 14 metų taikomas įprastas bilieto kainos tarifas. Yra oro linijų, taikančių šiai amžiaus grupei tam tikras nuolaidas. Tad šioje vietoje reikia itin gerai paskaičiuoti, norint, jog pigių skrydžių bendrovių bilietai atsipirktų.

2.     Kiek bagažo vežatės.

Jei į kitą šalį vykstama ilgesniam laiko tarpui, natūralu, jog prireiks kartu gabentis daugiau daiktų, o gabenamo bagažo kiekis turi reikšmingą įtaką bilieto kainai. Reikia pasidomėti, kiek konkreti aviabendrovė leidžia gabenti nemokamo bagažo, kiek kainuoja registruotas bagažas bei koks mokestis taikomas viršijus svorį. Wizzair palyginus su kitomis pigiomis aviabendrovėmis, yra lanksti šiuo klausimu. Leidžiama pasirinktinai gabentis mažą arba didesnį rankinį bagažą, registruoto bagažo maksimalus svori pakankamai didelis, o kaina priklauso  nuo kelionės trukmės bei skrydžio sezoniškumo.

3.     Koks atstumas nuo oro uosto iki reikiamos vietos.

Mūsų šalis yra nedidelė, tad ir atstumai nuo vieno iki kito miesto ar objekto lengvai įveikiami. Wizzair organizuoja skrydžius iš Vilniaus oro uosto, kuris strategiškai patogus daugeliui. Tačiau vykstant į didesnę šalį, pravartu pasidomėti, ar toli nutolęs oro uostas nuo reikiamo objekto ir paskaičiuoti, kiek kainuos papildomos transporto išlaidos į priekį ir atgal. Jos gali būti pakankamai didelės, tad kartais geriau rinktis brangiau kainuojantį skrydį, bet nusileisti arčiau kelionės tikslo.

Talpusis Asus K55A

Jei neesate užkietėjęs kompiuterinių žaidimų mėgėjas, tai Asus K55A modelyje esantis grafika tikrai atitiks jūsų reikalavimus, kadangi žemesnės rezoliucijos žaidimai tikrai gerai veiks su šiuo kompiuterio modeliu, kuris yra pritaikytas tiek darbui, tiek pramogoms, tačiau jai jūs prie kompiuterio daugiau laiko žaidžiate ir vertinate tik žaidimų palaikymo galimybes, tuomet Asus K55A nešiojamasis kompiuteris nėra jums tinkamas pasirinkimas.

Šio Asus K55A kietieji diskai yra didelės talpos. Leis saugoti tikrai daug įvairios paskirties failų, duomenų. Jo dviejų su puse kilogramo svoris be problemų leis pasiimti savąjį Asus K55A kompiuterio modelį kur tik jums reikia, patvarus aliuminio korpusas apsaugos jūsų kompiuterį nuo galimų išorinių kenksmingų poveikių, tokių kaip maži smūgiai, vibracija.

Šio nešiojamojo kompiuterio ekranas nevarginantis akių, vidutinio ir plačiai naudojamo dydžio, tai yra 15,6 colių, tad Asus K55A saugo ne tik jūsų informacinius failus bet ir sveikatą, o aukštos HD raiškos vaizdas visada leis mėgautis geros kokybės, maloniais akims filmais ar kitais vaizdais.

Šio Asus K55A modelio procesorius pakankamai greitas siekia 2,3 GHz greitį, o dėl jame esančio Turbo boost procesoriaus greitis gali padidėti netgi iki 3,3 Ghz greičio.

Skaityti straipsnį “Talpusis Asus K55A” »