Mėnesio archyvas: 2013 m. rugsėjo mėn.

Compensa draudimas

Draudimas.lt – tai interneto puslapis, kuriame galite susiskaičiuoti kainą savarankiškai, sužinoti apie draudimo produktus, bendroves. Čia galima rasti naudingos informacijos. Nereikės vykti į vieną ar kitą draudimo bendrovę (Compensa, If draudimas BTA draudimas ar kitas). Viską galėsite atlikti internetu, nereikės net išeiti iš namų.

compensawww.draudimas.lt galite apdrausti:

  • Automobilį.
  • Kelionę.
  • Turtą.
  • Asmenį.

Norėdami apdrausti transporto priemonę, pirmiausia sužinokite draudimo kainą. Ją galite susiskaičiuoti skaičiuoklės pagalba. Reikia į nurodytus laukelius įvesti savininko, kuriam priklauso automobilis, asmens kodą bei transporto priemonės valstybinį numerį. Tai padaryti galite paspaudę mygtuką „Tęsti“. Svarbu, kad automobilis būtų registruotas. Priešingu atveju susisiekite su draudimo bendrove. Pasiūlymas bus jums pateiktas asmeniškai. Tai puikus būdas gauti geriausią pasiūlymą.

Skaityti straipsnį “Compensa draudimas” »

Ekonomiškas ir galingas DELL Inspirton 15 kompiuteris

DELL Inspiron 15 nešiojamieji kompiuteriai stebėtinai galingi modeliai už patrauklią kainą. Lyginant konkurentų nešiojamaisiais kompiuteriais panašia kaina, kompiuteriai DELL Inspiron 15 yra labai funkcionalūs ir patikimi. Šie modeliai yra universalūs, puikiai jų galimybes išnaudos studentai bei moksleiviai, bus patenkinti įsigiję paprasti namų vartotojai, o taip pat savo paskirtį puikiai atliks smulkesnėje įmonėje

Dauguma DELL Inspiron 15 modelių korpusai padengti trikampelių tekstūra, kuri ne taip greit braižosi ir yra atspari pirštų antspaudams. Tvirtas DELL Inspiron 15 korpusas ir stabili vyrių sistema užtikrina produktyvų darbą. Šiuose nešiojamųjų kompiuterių modeliuose subtiliai išdėstyta klaviatūra, ja patogu naudotis, didesni tarpai tarp klavišų nevargina intensyviau dirbant.

Skaityti straipsnį “Ekonomiškas ir galingas DELL Inspirton 15 kompiuteris” »

Plataus pasirinkimo dėvėti krautuvai

Norintieji pirkti dėvėtus krautuvus galės pasirinkti netgi skirtingų sąlygų dėvėtus krautuvus, galite rinktis netgi restauruotus, neveikiantį dėvėtą krautuvą ir jį pats tvarkytis, arba veikiantį tik kad jau dėvėtą krautuvą, tai jūsų teisė rinktis ko jums reikia, ir savaime aišku visame tame skirsis ir kaina.

Naudodamiesi dėvėtais krautuvais turite atkreipti dėmesį ar jūsų patalpose galima pilnai ištiesti stiebą ar nesirems į lubas, reik atsižvelgti į viską kas aplinkui ir kiek erdvės yra, kad būtų saugu ir patogu dirbti su dėvėtais krautuvais, tad prieš pirkdami šį įrenginį turite viską apžiūrėti ir įvertinti, net esanti danga svarbi, kadangi pirkdami dėvėtą krautuvą žiūrėsite ir kokios jo padangos, o padangas turite parinkti pagal ateityje reikalingus kilnoti svorius, bei kokios važinėjimo sąlygos, kadangi jai pneumatinės padangos bus ant dėvėto krautuvo, negalėsite ilgai jomis važinėti jei grindinys yra nelygus, ar stiklėtu paviršiumi, tuomet turėsite daug išlaidų ir bereikalingo darbo, esant blogam pravažumui reik ieškoti dėvėto krautuvo su kietomis geromis padangomis, tačiau turite atsižvelgti ir į tai jog su šiomis padangomis svoriai kilojimo yra mažesni.

Svarbu ir atsižvelgti ar dirbsite patalpoje, ar lauke, jai lauke puikiai tinka dujomis varomi dėvėti krautuvai, kurie yra didesni ir skleidžia išmetamąsias dujas, o viduje patogu ir protinga naudoti elektra varomus dėvėtus krautuvus, kurie mažesni lengvai manevruojami ir neskleidžiantys jokių išmetamųjų dujų.

Elektronines svarstykles

Kalorijų skaičiavimas: pasiruošimas ir pradžia

Elektronines svarstyklesTaigi, nutariau laikytis dietos tokios, kokią rekomenduoja sena ir įžymi dietų specialistė – Alma. Ji sako, valgai ir lieknėji, tačiau tam reikalingas nuoseklumas ir elektronines svarstykles, su kuriomis be vargo būtų galima pasverti kiekvieną produktą. Iš tiesų, jaučiuosi labai maloniai, kad perskaičiusi jos knygą galiu suvokti, kaip būtent funkcionuoja mano kūnas, kas kaip ir kada jame veikai, ką daryti, kad elektronines ar mechaninės svarstykles veiktų kuo geriau ir rodytų tik džiuginantį mano kūno masės svorį. Taigi, pirmiausiai – pasiruošimas didžiajai dietai.

Apsipirkimas

Mano sąrašas prieš einant į parduotuvę neilgas. Jame yra elektronines svarstykles, centimetrinė juostelė, naujas sąsiuvinis, į kurį viską rašysiu, keletas sveikesnių maisto produktų. Taigi, pirmiausiai nutariau, kad reikia tikslaus svorio matuoklio. Tas, su kuriomis sveriuosi pati, turiu – labai kokybiškas ir geras elekronines svarstykles buvau gavusi dovanų išleistuvių proga, suprask, kaip užuominą, kad turėčiau laikytis dietos. Tąsyk, žinoma, buvo nemalonu, įsižeidžiau, svarstykles priminė apie mano svorio problemą, kamavusią visą gyvenimą. Tačiau vėliau nutariau imtis kažkokių veiksmų ir tiesiog nusprendžiau pradėti mankštintis, pirkau kelias elektronines prekes skirtas mankštai, tačiau nelabai patiko. Žodžiu, daug ką išbandžiau, galų gale – suradau Almos klubą ir manau, man jis padės.

Šįkart man reikalingos elektronines svarstykles, su kuriomis galėčiau sverti maistą. Iš tiesų, tai svarbus dalykas, skaičiuojant kalorijas. Tačiau išsirinkti, kurios yra geriausios elektroninės svarstyklės, nėra taip lengva. Prašau, kad padėtų paslaugusis personalas, tada šiek tiek pasvarstau ir pati, galų gale perku tai, kas atrodo už visai prieinamą kainą ir neblogos kokybės. Mąstau, gal kitą kartą reikėtų užsisakyti elektronines svarstykles internetu, taip daro daug žmonių, ir paprastai lieka visai patenkinti.

Pirmos dienos

Na ką gi, lieknėjimas prasideda, nuo šiol geriausia mano draugė – elektronines svarstykles maistui. Nusistačiau sau ribą, kiek galima suvalgyti maisto, ir kiek nevalia. Taigi, ponia Alma siūlo lieknėti labai apribojus maistą, tik iki 800 kilo kalorijų per dieną, bet man atrodo, tai per daug, nenoriu tokių drastiškų pasikeitimų, tokio šoko, todėl renkuosi pradžiai 1200 kilo kalorijų, tai mane tenkina. Bandau pusryčiams atriboti 400 kalorijų maisto. Nežinau, kaip kitiems,bet man pusryčiai – labai svarbu. Galiu atsisakyti vakarienės, bet pusryčius visada pavalgysiu.

Sveriu varškę ir duoną, svarstau, ar tai tikrai ne kažkokios elektronines svarstykles zvejybai – gal suklydau, gal tiesiog susimaišiau ir kažką ne taip padariau? Bet pasirodo tai – puikios svarstyklės, tik reikia mokėtis jomis naudotis. Džiaugiuosi, kad buvo elektroninės svarstyklės akcija parduodamos, antraip gal būčiau įsigijusi kokias prastesnes.

Taigi, paaiškėja, kad mano pusryčiai yra gana sotūs – svarbiausia yra neprisiryti paskui kokių nors nesąmonių, neužkandžiauti. Dar truputį vėliau matau, kad galbūt pusryčiai ir nebuvo taip taikliai parinkti. Ar tik nebus taip, kad reikėtų valgyti tiesiog visokias košes. Mat elektroninės svarstyklės Philips gali pasverti labai nemažai kruopų – ir su jomis galiu išsiversti per visą dieną. Tačiau, kaip paaiškėja, jos negali prisverti itin daug varškės. Atrodė, kad jos daug, tačiau elektronines mini svarstykles neparodė man, jog greitai dings sotumo jausmas. Taip, kitą kartą valgysiu kruopas.

Kitas mano pirkinys, tikiuosi, bus elektroninės svarstyklės – kūno riebalų analizatorius, su kuriomis galėsiu sverti tiesiog gramas į gramą. Tačiau tai jau kaip ir azartas – tada tiesiog galėsiu net ir prieskonius pasverti ir pamatuoti, bus įdomu.

Vakarinės suknelės

Seniau vakarinės suknelės privalėjo būti ilgos ir siekti žemę, tačiau šiandien nėra tokio griežto reikalavimo. Net jei einate į oficialų vakarėlį, kuriame reikia vilktis vakarinę suknelę, ji neprivalo siekti žemę, gali būti ir kiek trumpesnė. Šiandien vakarinės suknelės labiau primena kokteilines sukneles, kurios paprastai būna kiek aukščiau kelių.

vakarinės suknelėsProginės suknelės reikalingos tam tikrai progai: vestuvėms, jubiliejams, išleistuvėms ar vakarėliams. Dažniausiai jos apsivelkamos tik vieną kartą, o kainuoja pakankamai brangiai, kad kas kartą galima būtų įpirkti vis kitą suknelę. Žinoma, sakysite, kad galima įsigyti vieną suknelę ir ją apsivilkti kelioms progoms, tačiau, turbūt dauguma moterų sutiks, taip paprasčiausiai nenutinka, ir proginės suknelės lieka kaboti spintoje, laukdamos savo progos. Turbūt protingiausias būdas proginę suknelę išsinuomoti: kadangi ji bus apsivelkama tik vieną kartą, išvengsite papildomų rūpesčių: nereikės sukti galvos, kur suknelę pakabinti, taip pat nereikės jos išvalyti – tuo pasirūpins nuomos salonas. Nuoma paprastai kainuoja pigiau nei pirkti suknelę.

Skaityti straipsnį “Vakarinės suknelės” »

Kokios sekso prekės naudojamos heteroseksualių porų?

Vyrauja nuomonė, kad sekso prekės gali būti naudojamos tik vienišų žmonių ar homoseksualių porų. Tikrai taip nėra. Sekso prekės gali padėti pagerinti lytinius santykius tarp porų, įnešti į miegamąjį naujovių ir užtikrinti, kad lytiniai santykiai nebus… nuobodūs.

sekso prekėsTaigi, kokios erotinės prekės dažniausiai naudojamos heteroseksualių porų?

Varpos žiedai gali prailginti lytinį aktą. Jas naudoja vyrai, besiskundžiantys pernelyg greita ejakuliacija. Priešlaikine ejakuliacija skundžiasi tikrai nemažai vyrų, todėl varpos žiedas – vienas geriausių būdų, padedančių pailginti lytinį aktą. Tačiau, reikėtų atsiminti, kad varpos žiedas negali būti mūvimas ilgiau nei pusvalandį – tai gali lemti kraujotakos problemas. Kad žiedas užtikrintų malonumą abiems partneriams, galima rinktis vibruojančius žiedus, tačiau sunku pasakyti, kokį jų rinktis yra geriausia. Kai kurios moterys teigia, kad ne visi vibruojantys žiedai pakankamai stimuliuoja klitorį, todėl, norint išsirinkti geriausią vibruojantį žiedą, tenka nemažai eksperimentuoti.

Skaityti straipsnį “Kokios sekso prekės naudojamos heteroseksualių porų?” »

Farmaplius.lt: reikalingos prekės neišeinant iš namų

Internetas gyvenimą daro daug patogesnį: daug įprastų darbų galime atlikti neišeinant iš namų, tarp jų galime ir apsipirkti internetu – tai dažnai kainuoja pigiau, be to, taupo laiką. Šiandien galime internetu įsigyti ir vaistų – internetinė vaistinė farmaplius.lt užtikrina, kad rasite Jums reikalingų prekių nekeliant kojos iš namų. Dauguma išbandžiusiųjų pirkti internetu pripažįsta, kad tai daug patogiau nei vaikščioti po parduotuves, ieškant reikalingų prekių.

farmapliusFarmaplius.lt siūlo ne tik platų vaistų bei maisto papildų pasirinkimą, bet ir medicinos technikos prietaisų: tarp jų ir inhaliatoriai, spaudimo matuokliai, stetoskopai, šildytuvai ir t.t.

Apsipirkti internetinėje vaistinėje gali būti patogu kiekvienam, juolab, kad galite pasirinkti Jums patogiausią prekių atsiėmimą būdą: pristatymą į namus ar darbovietę, atsiėmimą pašte ar pačioje vaistinėje. Pastarasis variantas nieko papildomai nekainuoja. Klausiate, kam tada užsisakinėti internetu, jei vis tiek teks kulniuoti į vaistinę? Visų pirmą, apsipirkti internetu kainuoja pigiau nei pačioje vaistinėje, be to, būsite tikri, kad tikrai gausite Jums būtinų prekių. Nors pristatymas į namus paprastai kainuoja papildomai, tačiau farmaplius.lt užtikrina, kad perkant prekių už tam tikrą sumą, pristatymas Jums nieko nekainuos.

Skaityti straipsnį “Farmaplius.lt: reikalingos prekės neišeinant iš namų” »

Palaidinės ir golfai: kokį modelį rinktis?

Kai kurios moterys baiminasi drabužius pirkti internetu: kartais daiktas atrodo labai gražus pažiūrėti, nuotraukoje esančiam modeliui taip pat puikiai tinka, tačiau, deja, kartais gavus daiktą, tenka nusivilti, jei jis pasimatavus visiškai netinka. Kad taip nenutiktų, kiekviena moteris turėtų nustatyti savo figūros tipą, ir žinoti, kas jai tinka. Taip būtų galima išvengti drabužių grąžinimo. Palaidinės, kaip ir bet koks kitas drabužis turi būti pasirenkamas, įvertinus savo figūros tipą.

palaidinėsJei jūsų figūra kriaušės tipo (siauri pečiai, maža ar vidutinio dydžio krūtinė ir platūs klubai), pabrėžkite viršutinę kūno dalį. Rinkitės palaidines, puoštas įvairiais raukiniais bei įdomiomis detalėmis – taip nukreipsite dėmesį nuo plačių klubų. Jums puikiai tiks palaidinės "V" formos iškirpte, kuri taip pat gali būti dekoruota kristalais ar išsiuvinėta. Megztinius rinkitės asimetriškus, nes horizontalios linijos dar labiau išryškins plačius klubus. Golfai turėtų būti dekoruoti raukiniais, aplikacijomis, svarbiausia, kad viršutinė kūno dalis būtų kuo labiau paryškinta. Švarkelius ir platus rinkitės tokius, kurie pabrėžia pečių liniją.

Skaityti straipsnį “Palaidinės ir golfai: kokį modelį rinktis?” »

Nereikalaujantis daug išlaidų ASUS N56VJ pasirinkimas

Nereikalaujantis didelių pajamų Asus N56VJ yra lengvutis, vos truputį daugiau nei du kilogramus sveriantis nešiojamasis kompiuteris gali tapti kasdieniniu jūsų palydovu visur kur tik būsite jūs.

Šiame patogiame, ploname ir lengvame patogiame visada jį turėti su savimi ir nesvarbu ar darbe, ar kelionėje ar tiesiog poilsiaujant, aukštos kokybės Asus N56VJ kompiuteryje yra naudojama Windows 8 operacinė sistema, kuri išsaugo jūsų dažnai naudojamus internetinius puslapius, dažniausiai kontaktuojamus žmones, taip pat įmontuotas Core i5 procesorius yra pajėgus palaikyti daugybę įjungtų programų vienu metu, tad nebus jokių papildomų kompiuterio lėtėjimo problemų ar laiko gaišimo norint atlikti savo planus.

Šio Asus N56VJ kompiuterio kietasis HDD diskas turi net 750 GB laisvos atmintes tai vietos kompiuteryje tikrai pakaks ilgam.

Skaityti straipsnį “Nereikalaujantis daug išlaidų ASUS N56VJ pasirinkimas” »

Apie automobilių supirkimą

Senų automobilių paplitimas Lietuvoje yra išties didelis. Pastaruoju metu buvo rengiamos įvairios akcijos, pasiūlymai ir panaši veikla, tam kad kuo daugiau žmonių atsikratytų senų ir nevažiuojančių automobilių. Nors buvo pasiekta nemažų rezultatų, tačiau senų, nevažiuojančių automobilių, kurie tiesiog rūdija kiemuose  vis dar gausu. Turbūt šiai problemai spręsti nepadės jokie raginimai ar dovanos. Susivokti turi patys automobilių savininkai. Juk tokie automobiliai ne tik užima vietą, tačiau teršia aplinką, kurioje mes gyvename. O ką kalbėti apie tai, kad su laiku tokie automobiliai praranda savo vertę.

auto supirkimasTad nebelaukite kol jūsų automobilis galutinai nuvertės ir parduokite jį. Paprasčiausiai tai padarysite pasinaudoję paslauga auto supirkimas. Tokios įmonės superka pačias įvairiausias transporto priemones: lengvuosius automobilius, krovininius, visureigius, motociklus, motorolerius ir t.t. Kalbant apie lengvuosius automobilius visiškai nesvarbus jo stovis. Automobilis gali būti daužtas, prastos kokybės ar net nevažiuojantis. Tačiau įsidėmėkite, kad kuo prastesnė automobilio kokybė, tuo mažesnė bus ir jo supirkimo kaina. Tad nelaikykite automobilio veltui, o geriau jį parduokite. Kuo anksčiu tai padarysite, tuo daugiau uždirbsite.

Skaityti straipsnį “Apie automobilių supirkimą” »