Mėnesio archyvas: 2013 m. spalio mėn.

Nestandartiniai baldai

Jau seniai praėjo tie laikai, kai dauguma mūsų ne tik gyveno tokio pat išplanavimo butuose, bet ir turėjo praktiškai tokius pačius baldus. Šiandien viskas kitaip, ir mes tikrai turime iš ko rinktis. Vis dėlto, ne visada baldų parduotuvėse galima rasti tai, kas atitiktų mūsų asmeninį skonį ir lūkesčius. Kartais norima namus apstatyti taip, kad viskas ne tik atrodytų estetiškai, bet ir liktų šiek tiek erdvės bei butas neatrodytų per daug apkrautas. Laimei, šiandien išeitis tikrai yra – vis labiau populiarėja nestandartiniai baldai, kurie gali užtikrinti, kad namai atrodys būtent taip, kaip norite jūs, ir tą užtikrinti neprireiks daug pastangų.

Nestandartiniai baldaiNestandartinių baldų kūrimui dažnai naudojamos slenkančios sistemos, kurios užtikrina, kad baldai bus būtent tokie, kokių jums reikia. Tačiau, žinoma, slenkančių sistemų galimybės tuo tikrai neapsiriboja, jos gali puikiai pasitarnauti ir norint, kad namai būtų kiek kitokio planavimo. Kad tai padarytumėte, šiandien visiškai nebūtina griauti sienų, mūryti pertvarų – tiesiog pakanka įsirengti slenkančias sistemas. Tai padaryti yra daug greičiau ir paprasčiau, be to, nereikia gauti leidimo, norint daryti tam tikrus pertvarkymus. Net ir parduodant butą, tai nesudarys keblumų, nes slenkančias sistemas galima visai nesudėtingai pašalinti. Taigi, slenkančios sistemos gali būti vienu praktiškiausių sprendimų, kokį galite priimti, priimti, kuriant savo namus.

Skaityti straipsnį “Nestandartiniai baldai” »

Vaikiški kompiuteriai

Jei anksčiau buvo prabanga namuose turėti vieną kompiuterį, tai šiandien juos turi bene kiekvienas šeimos narys. Suaugusiems jis dažniausiai reikalingas dėl darbo, tačiau pastebima, jog ir mažieji šeimos nariai jaučia poreikį nuosavam kompiuteriui. Galbūt šiandien tai dar skamba keistai, tačiau vaikiški kompiuteriai tampa vis paklausesni. Pastarieji yra reikalingi namų darbų ruošimui, naršymui internete, galų gale žaidimams. Taigi, galime net neabejoti, jog ateityje mūsų vaikai neįsivaizduos gyvenimo be kompiuterio. Šiandien vaikams turėti mobiliuosius telefonus atrodo savaime suprantama, na o kompiuteris turėtų sulaukti tokios pačios nuomonės. Jei vis dar abejojate tuo ir negalite apsispręsti, ar jūsų atžalai yra reikalingas nuosavas kompiuteris, štai keli argumentai, kurie palengvins jūsų apsisprendimą.

Skaityti straipsnį “Vaikiški kompiuteriai” »

Windows diegimas

Taigi, daug kam įdomu, kaip atliekamas Windows diegimas, kadangi visi nori sutaupyti. Nelabai apsimoka šiais laikais mokėti kompiuteristams pinigų, kadangi Windows įsirašyti galite be didesnių problemų ir patys savomis jėgomis.

Windows diegimasPirmiausia, jums reikės įdėti instaliacijos diską į CDROM. Nepamirškite per BIOS nustatyti Bot Priority pirmoje vietoje CDROM. Palaukite, kol bus pakraunami reikalingi failai. Rekomenduojame susirasti tokį instaliacijos diską, kad nereikėtų vesti jokio cd-key, kadangi jie pasimeta arba nuo disko nusitrina, tada susidaro problemos.

Pirmame lange pasirinkite reikalingą kalbą ir kietąjį diską. Windows diegimas optimaliausias tada, kai vieną diską suskaldote į dvi dalis, pirmąjį diską pasirinkite mažesnį, pavyzdžiui turite 500gb vietos, tai 100gb skirkite sisteminiam diskui. Likusią vietą skirkite failų diskui. Svarbu: negalima apkrauti sisteminio disko pernelyg kadangi visa Windows operacinė sistema veiks išties lėtokai.

Skaityti straipsnį “Windows diegimas” »

Žieminės padangos privalo būti kokybiškos

Kasmet, nenumaldomai artėjant lapkričio 10, vairuotojai ima karštligiškai ieškotis naujų žieminių padangų. Tie, kurių senosios padangos dar tinkamos išvysti kelius, karštligiškai užgula autoservisus, norėdami, kad jiems padangas kuo greičiau sumontuotų. Deja, pataikius atvykti piko metu, tenka palaukti toli gražu ne 10 ir ne 20 minučių. Tokiu laiku ypač suklesti šie sezoniniais laikomi verslai: padangų prekyba, padangų keitimas ir pan. Tačiau šį kartą pakalbėsime apie tai, į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis žiemines padangas ir kokios vairuotojų daromos klaidos šiuo atveju – dažniausios.

žieminės-padangosPirma, vairuotojai renkasi pačias pigiausias prekes ir nepagalvoja ir neprisimena posakio, jos tas, kuris yra skūpus, paprastai moka du kartus. Žieminės padangos garantuoja didesnį vairuotojų saugumą vairuojant ekstremaliomis sąlygomis – reikia tai prisiminti. Žiemą tenka vairuoti ir itin atšiauriomis sąlygomis, kai lauke šalta, vėjuota, kai sninga, pusto, o kelio dangą nusėja storas ledo sluoksnis. Tokiais atvejais nuo gresiančių nelaimių ir netikėtumų apsaugoti gali tik kokybiškos žieminės padangos. Dažnai vairuotojai susimąsto tik po laiko, kai jau atsitinka nelaimė kelyje.

Skaityti straipsnį “Žieminės padangos privalo būti kokybiškos” »

Automobilių nuoma ir draudimas

Automobilių nuoma gali praversti įvairiose gyvenimo situacijose. Yra daug dalykų, kuriuos būtina žinoti apie šią paslaugą, tačiau vienas pagrindinių – draudimas. Nesvarbu, kur nuspręsite pasinaudoti šia paslauga – automobilių nuoma Kaune ar kitame mieste, svarbu išmanyti draudimo rūšis. Kokios yra draudimo rūšys, taikomos nuomojamiems automobiliams? Jei domina atsakymas į šį klausimą – skirkite keletą minučių šiam straipsneliui.

Draudimas avarijos atveju

automobilių nuoma KauneKokiais atvejais gali būti naudinga ši draudimo rūšis? Pasirodo, jog pasirinkus šią draudimo rūšį, bus padengti nuostoliai, kurie bus patirti tuo atveju, jei nuomojamas automobilis atsitrenks į kokią nors kliūtį arba susidurs su miško žvėrimis. Tačiau dera priminti, kad ši draudimo rūšis negalios tais atvejais, jei bus pripažinta, jog automobilį vairavęs asmuo buvo neblaivus arba nesilaikė eismo taisyklių.

Skaityti straipsnį “Automobilių nuoma ir draudimas” »

Boileriai: kaip juos prižiūrėti?

Boileriai skirti šildyti vandenį. Jie tiesiog nepakeičiami įsirenginėjant nuosavą namą. Dar kitaip jie kartais vadinami vandens šildytuvais arba vandens virintuvais. Šiandien bene populiariausi yra elektriniai vandens boileriai, nes, kaip dauguma teigia, juos naudoti tiesiog yra patogiausiai.

boileriaiĮsirenginėjant naują namą,gali tekti pasirūpinti ne tik boileriu, bet ir santechnikos įranga, o taip pat ir vonios kambariu. Vonios šiandien taip pat stebina įvairove, todėl gali būti gana sudėtinga išsirinkti tokią, kokia pateisintų jūsų lūkesčius. Vis dėlto, atkreipkite dėmesį į tai, kokio dydžio jūsų vonios kambarys,ir pagalvokite, ką rinktis tikslingiau: dušo kabiną ar vonią. Šiandien dušo kabinos vis labiau populiarėja, tačiau daugumai žmonių vonios asocijuojasi su jaukumu šaltais žiemos vakarais, kada galima atsipalaiduoti nuo visų dienos darbų ir tiesiog pagulėti karštoje vonioje.

Skaityti straipsnį “Boileriai: kaip juos prižiūrėti?” »

Laikas namams – malonus ir vaikystės prisiminimus sužadinantis laikas

Ko gero žmones galima būtų padalinti į dvi grupes, diskutuojant tema „kas geriau – namas ar butas?“. Tačiau tiek vieni, tiek kiti sutiktų, kad laikas namams, t.y. namų kūrimui – kone viena maloniausių sričių, kurioje gali atsiskleisti kiekvieno žmogaus kūrybinės galios ir fantazija.

namukaiTaip pat, ko gero, nediskutuotina, jog žmogaus ir gamtos santykis – unikalus. Gamtoje žmogus atsipalaiduoja, pailsi, nusiramina. Todėl, net jei žmogų labiau traukia prie urbanistikos, prie miesto, jis visuomet norės sugrįžti į gamtą ir bent keletą dienų praleisti be triukšmo, artimųjų ar draugų aplinkoje.

Skaityti straipsnį “Laikas namams – malonus ir vaikystės prisiminimus sužadinantis laikas” »