Mėnesio archyvas: 2013 m. lapkričio mėn.

Naujos statybos butai Vilniuje

Turbūt nereikia nė sakyti, kad nuosavas būstas daugumai mūsų kelia asociacijas su saugumu, šiluma ir jaukumu. Taigi, anksčiau ar vėliau ateina laikas, kuomet norima atsisakyti būsto nuomos ir įsigyti nuosav butą, kuriame galima jaustis ramiai ir saugiai. Vis dėlto, tai kelia daugybę klausimų: kokį butą pasirinkti – naujos ar senos statybos ar kokią buto vietą asirinkti? Iš pradžių viskas gali pasirodyti gana elementaru, tačiau pradėjus analizuoti rinkos siūlymus ir kainas, tai gali pasirodyti ir kiek sudėtingiau nei atrodė iš pradžių. Taigi, net ir klausimas, kas geriau: senos ar naujos statybos butai Vilniuje gali pasirodyti ne toks ir paprastas.

Naujos statybos butai VilniujeVisų pirma, į ką dažniausiai atkreipiamas dėmesys, renkantis butą, paprastai yra jo kainą. Naujois statybos butų kaina gali pasirodyti didesnė, taigi, ir minties įsigyti naujos statybos butą kartais atsisakoma. Vis dėlto, po kelių metų suvokiama, kas vis dėlto pasirinkta klaidingai. Po kelių metų norisi kažko naujesnio, taigi, pradedama dairytis naujo buto. Žinoma, įvairūs keitimai yra įmanoma, tačiau reikės sutvarkyti tikrai nemažai dokumentų, o tai,m reikia pripažinti, tikrai vargina. Be to, pastebima, kad senos statybos butuose sąskaitos už šildymą tikrai nedžiugina. Tuo tarpu naujos statybos butuose sąskaitos už šildymą yra ženkliai mažesnės, taigi, nors pradinis įnašas sumokamas didesnis, tačiau laikui bėgant suprantama, kad tai nebuvo jokia „permoka“, ir vėliau visa tai atsiperka.

Skaityti straipsnį “Naujos statybos butai Vilniuje” »

Darbo kalendoriai nuolat skubantiems

Ar tikrai visada susiplanuojate darbus taip, kad spėtumėte viską nuveikti? Kartais atrodo, kad paros valandų neužtenka nuveikti visiems reikalingiems darbams, tačiau, kad viską spėtumėme ir nieko nepamirštumėme kartais visai nedaug – tiesiog tereikia visus darbus susižymėti. Tą padaryti mums gali padėti darbo kalendoriai, be kurių turbūt neišsiverčia nė vienas veiklus žmogus.

darbo kalendoriaiKokį darbo kalendorių rinktis? Darbo kalendoriai gali būti lietuviški arba tarptautiniai. Jie skiriasi tuo, kad lietuviškame darbo kalendoriuje sužymėtos Lietuvos įsimintinos dienos, o tarptautiniame – tarptautinės šventės, taip pat surašyti ir pasaulio šalių telefonų kodai. Tarptautiniame žemėlapyje taip pat pateikiamas ir pasaulio šalių kalendorius.

Skaityti straipsnį “Darbo kalendoriai nuolat skubantiems” »

Greitieji kreditai

Spartus gyvenimo tempas visus mus įpratino viską gauti greitai. Prie viso šito taip pat prisidėjo ir nuolat tobulėjančios informacinės technologijos. Jų dėka mes įvairias prekes ir paslaugas perkame tiesiog neišėję iš namų ar darbo įstaigos. Maisto produktai, drabužiai, pramogos, kelionės ir daugelis kitų prekių bei paslaugų įsigyjamos internetu. Kartais mums prireikus finansinės paramos paimamas greitas kreditas. Nors yra žmonių, kurie yra prieš tokias paskolas, tačiau vis daugiau patenkintų vartotojų renkasi šias paslaugas jau ne be pirmą kartą. Visi greitieji kreditai suteikia galimybę prireikus gauti finansinę paramą.

greitas kreditasGyvenant šiuolaikiniame pasaulyje vis dažniau mums prireikia daugiau pinigų. Galbūt pamatėte norimą prekę pigiau, o šio mėnesio biudžete nėra numatytos tokios išlaidos? O gal vėluoja atlyginimas ar reikia sumokėti daugiau už paslaugas? Tokie atvejai gana dažni, tad nereikia labai nerimauti iš kurgi pasiskolinti reikiamą sumą pinigų. Tam yra greitas kreditas. Jis suteikiamas daug paprasčiau, nei bankuose. Jums nereikia laukti paskirto susitikimo laiko pas banko vadybininką, stovėti eilėje ar laukti, kol bus užpildyti prašymai ir kiti reikiami dokumentai. Taip pat nereikia prašyti darbovietės, kad išduotų pažymą apie Jūsų atlyginimus. Juk žinome ar bent jau esame girdėję apie tai, kiek ilgai trunka paskolos suteikimas. Taigi greitieji kreditai yra kur kas pranašesni, nei banko paskolos. Dažniausiai suteikiamos yra iki 10 tūkstančių litų paskolos. Tad tokią sumą galite gauti labai greitai.

Skaityti straipsnį “Greitieji kreditai” »

Topografinės nuotraukos: kam jos reikalingos?

Topografinės nuotraukos reikalingos tuomet, kai reikia parengti planą, kuriame matytųsi požeminės komunikacijos, statiniai bei ilgamečiai augalai. Tai reikalinga tais atvejais, kai norima statyti naują namą arba seno namo vietoje statyti naują namą arba pakeisti pastato paskirtį. Čia neišvengsite topografinių nuotraukų, taigi, reikės samdytis specialistą, kuris atliks šią paslaugą. Be topografinių planų negali būti pradedami jokie projektavimo darbai, taigi, norint pradėti statyti namą ar perprojektuoti turimą pastatą, čia be to išsiversti nepavyks.

topografinės nuotraukosSvarbu žinoti tai, kad topografinės nuotraukos turi būti atliekamos dar prieš metus, kuomet bus pradėtiprojektavimo darbai. Tai labai svarbu žinoti visiems, kurie ruošiasi pradėti projektavimo darbus – visa tai užtrunka, taigi, ir tik praėjus metams o topografinių nuotraukų atlikimo galima bus pradėti projektavimo darbus.

Skaityti straipsnį “Topografinės nuotraukos: kam jos reikalingos?” »

Automobilių nuoma Kaune

Lietuvoje vis dažniau nuomojamasi automobilius. Klausite, kodėl: juk tai brangu, neapsimoka, ir apskritai, kam to reikia? Automobilių nuoma Kaune šiandien gana populiari, ir kai kurie klientai teigia nesuprantantys, kodėl kai kurie tautiečiai taip nepasitiki automobilių nuomos paslaugomis. Dažniausi argumentai, kodėl ne visi ryžtasi nuomotis automobilį, dažniausiai būna šie:

Automobilių nuoma KauneAutomobilių nuomos kaina pernelyg didelė. Ne, tai nėra tiesa. Parai išsinuomoti automobilį paprastai kainuoja 50-80 litų, ir, lyginant su automobilių nuomos kainomis kitose Europos šalyse, tai yra gerokai pigiau. Kadangi automobilį paprastai nuomojasi ne vienas, o keli asmenys, ši kaina netgi atrodo juokinga – tiek sumokėtumėtekviesdamiesi taxi, jei reikėtų, pavyzdžiui, vykti į oro uostą nuo namų. Taigi, ši nuomonė yra visiškai nepagrįsta, ir nuomos kaina įperkama praktiškai visiems.

Kai kurie žmonės mano, kad nuomotis automobilį nėra patikima, tačiau ir čia klystama. Visada prieš nuomodamiesi automobilį (kaip ir įsigydami bet kokią kitą paslaugą) išsiaiškinkite sutarties sąlygas – taip išvengsite nesusipratimų.

Skaityti straipsnį “Automobilių nuoma Kaune” »