Mėnesio archyvas: 2015 m. vasario mėn.

Paskola internete: už ar prieš?

Šiandien dažnas mūsų skundžiasi laiko stoka, ir tuomet, jei pritrūksta pinigų, svarstoma, kaip galima būtų galima kuo greičiau pasiskolinti. Viena iš galimybių – tai paskola internete, ir ji gali būti suteikiama pakankamai greitai. Vis dėlto, neretais atvejais kyla klausimas, ar toks pasirinkimas iš tiesų gali būti pačiu geriausiu, taigi, kokie yra tokio skolinimosi būdo privalumai ir trūkumai?

paskolosVienas didžiausių privalumų yra tai, kad pasiskolinti pinigų galima neišeinant iš namų, ir paraišką galima užpildyti tiesiog internetu. Įsitikinsite patys, kad tai yra labai paprasta, ir tereikės prisiregistruoti tam tikros bendrovės internetinėje svetainėje, užpildyti asmens duomenis, patvirtinti asmens tapatybę (paprastai tai reikia padaryti naudojantis internetine bankininkyste), ir jau tada galima pasirinkti tam tikrą pinigų sumą bei terminą, kuriam norite pasiskolinti.

Skaityti straipsnį “Paskola internete: už ar prieš?” »

Ryanair

Pigūs skrydžiai šiandieną populiarūs, tai leidžia aplankyti kitas šalis ir tiems, kurių pajamos nėra pačios didžiausios. Keliauti mėgsta daugelis, tai puikus būdas apsilankyti kitame pasaulio kampelyje. Galite, nepatirdami didelių išlaidų, aplankyti toli gyvenančius giminaičius ar draugus. Pigius skrydžius reikėtų „medžioti“, kadangi geri pasiūlymai greitai gali atitekti kitiems. Suradę pigius lėktuvų bilietus nieko nelaukite ir įsigykite juos. Galvoti nėra laiko, kitų pasiūlymų gali tekti palaukti.

Ryanair skrydžiaiApsilankykite internetinėje svetainėje avia.lt/ryanair. Skrydžių, kurie kainuoja nedaug, čia jums tikrai pavyks surasti. Jums reikėtų žinoti, bent jau apytiksliai, kuriuo metu planuojate keliauti ir, žinoma, į kokią šalį bei į kokį miestą jums reikalingas lėktuvo bilietas. Ryanair aviakompanija savo veiklą vykdo jau seniai. Daugelis pasirenka skrydžius šioje kompanijoje. Čia galima įsigyti pigius lėktuvų bilietus. Patogiai galite atsiskaityti pavedimu, pasinaudoję internetine bankininkyste. Bilietus galite įsigyti internetu, niekur neišeidami iš namų. Aviakompanijoje galiojančios taisyklės draudžia:

· Skristi asmenims, kuriems nėra šešiolikos metų. Jie gali skristi lėktuvu tik tokiu atveju, jei juos lydi suaugę žmonės.

· Vežtis bagažo, kuris yra neregistruotas. Negalėsite nemokamai vežtis su savimi daiktų. Kainos, palyginus, nėra aukštos (maždaug nuo penkiolikos eurų). Kiek kainuos bagažo vežimas priklauso nuo laiko (sezono), kuriuo skrendate. Reikėtų atkreipti dėmesį, kad galite mokėti mažiau, tuo atveju, jei užsakote vienu metu su skrydžiu. Brangiausiai jums gali kainuoti bagažo vežimas, jei užsakote oro uoste.

· Pasiimti su savimi augintinius (ar kitus gyvūnus). Jų negalima vežtis nei lėktuvo salone, nei skyriuje, kuris skirtas bagažui.

· Neregistruoti bilietų. Privalote iš anksto registruoti, tai galite atlikti internetu. Priešingu atveju jums gali tekti papildomai mokėti.

· Grąžinti įsigytus bilietus.

Draudimai yra skirti tam, kad skrydžiai būtų saugūs. Kiekvienas, kuris planuoja skristi, turėtų atidžiai perskaityti taisykles, o jei kyla klausimų, kreiptis į aviakompanijos Ryanair darbuotojus. Įsigytus lėktuvų bilietus galite keisti. Jei nutinka taip, kad nebegalite skristi, kaip planavote, galite keisti keleivį. Vietoje jūsų gali skristi kitas asmuo, tačiau to negalėsite padaryti nemokamai. Taikomas mokestis, kuris gali būti brangesnis, nei įsigytas lėktuvo bilietas. Neretai taip nutinka, kadangi aviakompanija siūlo pigius lėktuvų bilietus. Lėktuve vietą galėsite pasirinkti, ji nėra nurodyta. Galite atvykti į oro uostą anksčiau, kad galėtumėte pasirinkti pageidaujamą vietą. Priešingu atveju, galėsite skrydžio metu sėdėti ten, kur norite, jei sumokėsite nustatytą sumą.