Mėnesio archyvas: 2015 m. birželio mėn.

Kuro kontrolė pasiteisins dažnose situacijose

Kuro kontrolės sistemosVisada yra tikimasi, kad pavyks sutaupyti pinigų, ir kurui bus išleidžiama tik tiek, kiek reikia. Taigi, iš tiesų dažnose situacijose gali puikiai pasiteisinti kuro kontrolės, taupymo ir apskaitos modulis, kuris gali būti pritaikomas daugumoje įvairių įmonių. Jei darbo reikalais tenka važinėti pakankamai nemažai, ir pastebite, kad tam sunaudojamas gana didelis kuro kiekis, galite paprasčiausiai pasinaudoti kuro taupymo sistema.

Jei svarstote apie tokią galimybę, galite paprasčiausiai pasidomėti, kokios įmonės siūlo šias sistemas. Dauguma jų turi internetines svetaines, kuriose visada yra galima rasti pakankamai nemažai naudingos informacijos apie siūlomas sistemas, tad tai gali padėti apsispręsti, ar toks pasirinkimas gali būti pačiu geriausiu. Galima pasidomėti, kokios bendrovės galėtų pasiūlyti pačias palankiausias sistemų diegimo sąlygas: gali skirtis nustatyti įkainiai ir pan., tad palyginę, kokia bendrovė nustačiusi geriausias sąlygas, tikrai galėsite priimti tam tikrą sprendimą. Susisiekę su specialistais visada galėsite gauti atsakymus į rūpimus klausimus, todėl tikrai visada galėsite paprasčiau nuspręsti, a tikrai verta rinktis kuro taupymo sistemas.

Skaityti straipsnį “Kuro kontrolė pasiteisins dažnose situacijose” »

Ar mėgstate gauti gėlių

Apsilankius tokioje svetainėje kaip http://floravitas.lt/, galima iškart susižavėti įvairiaspalvėmis gėlėmis: raudonomis rožėmis, spalvotomis gerberomis, baltomis ramunėmis, pavienėmis gėlėmis ir puikiomis puokštėmis, kone meno kūriniais. Iš tiesų, gėlių pristatymas Kaune gali būti užsakytas su visomis papildomomis paslaugomis, o gėlių ir puokščių pasirinkimas tikrai džiugina. Tačiau kasmet akcentuojant moters dieną ir kitokias progas vis tenka sulaukti ir nemažai kritikos tokiai tradicijai – dovanoti gėles. Klausiame moterų, o kaip jos pačios jaučiasi, kai gauna dovanų.

Pradinių klasių mokytoja Aistė

FloravitasGėlės man visada patiko, bet kai pradėjau dirbti mokykloje, jos man ėmė reikšti ypatingą dalyką. Man labai malonu, kai vaikai per rugsėjo 1 – ąją ir kitokias šventes tiesia į mane puokštelę gėlių. Gal kažkam tai atrodo senas nemadingas ir nešiuolaikiškas dalykas, bet kiekvienai mokytojai tai yra malonu. Kai kurie vaikai jau ir nebesilaiko tos tradicijos, tai ateina iš tėvų. Nemanau, kad vaikai turi dovanoti gėles būtent todėl, kad kažką asmeniškai jaustų ir padarytų didelę staigmeną mokytojai. Mokytojai prieš šventes žino, kad gaus gėlių, kiti iš anksto atneša ir vazą su vandeniu. Tačiau tai irgi jau yra mokykla. Reikia ir tokiais būdais, ir tokiuose žingsniuose vaikus mokyti gerų manierų, draugiškumo, pagarbos, atkaklumo.

Gydytoja Ieva

Skaityti straipsnį “Ar mėgstate gauti gėlių” »