Mėnesio archyvas: 2015 m. gruodžio mėn.

Kada geriau neimti kredito

Ar visada gerai imti kreditą?Visi tik ir kalba, kaip gerai yra greitas kreditas, kaip jį imti, ir kokia iš to nauda. Tačiau, ar kas nors jums paaiškino, kada geriau nesiskolinti tokiu būdu? Juk, kaip ir bet kas kitas pasaulyje, greitas kreditas negali būti visiškai universalus ir vienodai visiems tinkantis dalykas. Gal jis tinka jūsų kaimynui Petrui, bet taip gerai netinka jums? Tad štai keli pamąstymai apie tai, kada verčiau atsisakyti greitosios paskolos.

Planuojate kažką pirkti išsimokėtinai

Pirmiausiai svarbu žinoti, kad greitasis kreditas jūsų gyvenime nebus nepastebėtas dalykas, kurį žinosite tik jūs ir tas, kas tą kreditą suteikė. Tiems, kam reikės, kam suteiksite leidimą, galės prisijungti prie tam tikrų mokesčių ir kitokių finansinių sistemų bei sužinoti, ar turite kokių nors įsiskolinimų. Jeigu imsite greitą kreditą, siekiantį jūsų limito viršų, tada jums bus suteikta būtent tiek, kiek dar pakeliate mokėti. Vėliau gal norėsite pirkti kokį kompiuterį, automobilį ar kažką kito išsimokėtinai, bet ten bus jūsų mokumas skaičiuojamas taip pat kaip ir tada, kai prašote greitojo kredito. Bus žiūrima ir vertinama jūsų galimybės. Jeigu informacija rodys, kad turite skoloje kreditą, ir visas pajamas skiriate pragyvenimui ir kredito grąžinimui, tuomet jums daiktas nebus suteikiamas pirkti išsimokėtinai. Apie tai verta pagalvoti, jeigu ketinate kažką pirkti po to, kai gausite kreditą.

Praradote darbą

Skaityti straipsnį “Kada geriau neimti kredito” »

Kam riekia kompresoriaus

Kam reikalingas kompresorius?Jeigu sugedo kompresorius, naujos kompresorių dalys gali padėti pataisyti šį aparatą. Akivaizdu, kad kompresorių dalys reikalingos tam, kad veiktų sugedęs kompresorius. O gal, kad būtų pakeistos jo savybės, tarkime, padidintasgalingumas. Bet kam apskritai reikalingas šis daiktas?

Automobilių dažymui

Visų pirma, kompresorius dažniausiai praverčia dažant automobilį. Ar kada nors matėte tą seną metodą, kai automobilio langai, veidrodėliai, padangos yra apklijuojami senais laikraščiais? O paskui purškiami dažai. Arba gali būti išimama kokia nors automobilio dalis, tarkime, kapotas, ir nudažomas atskirai. Tačiau, kad ir kaip dažytume, ar visą automobilį, ar po truputį, tam reikia gero prietaiso dažymui. Niekas neužsiima dažyti su flakonėliais, nebent reikia padažyti tk labai nedidelį kiekį. Dažniausiai tam prireikia kompresoriaus, kuris išpurškia tikrai daug dažų ir visas automobilis tolygiai pasidengia dažais. Taigi, nežinau, ką jūs dirbate, bet jeigu jūsų veikla susijusi su automobilių remontu, priežiūra, tai su kompresoriais arba jau esate susidūrę, arba susidursite vėliau.

Tvarkymui

Skaityti straipsnį “Kam riekia kompresoriaus” »