Mėnesio archyvas: 2017 m. sausio mėn.

Kelionei į gamtą – baterijų įkrovikliai

VaricomNet ir planuojant nedidelę poros dienų kelionę, verta pamąstyti apie tai, ką galbūt siūlo varicom.lt bei kiti elektros pakrovėjų, generatorių pardavėjai. Juk telefonai šiais laikais išsikrauna per kelias valandas. Nors telefonų gamintojai ir kalba apie būsimas permainas ir tai, kaip kažkada bus galima greitai bei efektyviai pasikrauti ir turėti pilną bateriją daugybę valandų, tačiau kol kas dar tenka stengtis apsirūpinti atsarginėmis priemonėmis. Baterijų įkrovikliai, ne tik prijungiami prie elektros lizdo, bet ir galintys ilgą laiką savyje saugoti energiją, turėtų būti tai, kas leistų jums ilgesnį laiką turėti saugumą, jog išsikrovusį telefoną bet kada pakrausite net ir būdami gamtoje.

Trumpas žygis

Paprastas pavyzdys, kada tokio dalyko gali prireikti – tai nedidelis žygis gamtoje. Pavyzdžiui, plaukiate baidarėmis. Net jeigu kelionė truks tik vieną dieną, gali būti, kad jau jos pabaigoje telefonas bus išsikrovęs. Gal norėsite plaukdami klausyti muzikos, o gal fotografuosite, filmuosite gamtą. Tai reikš, kad tikrai jums prireiks telefono aparato. Jeigu jis pasibaigus kelionei bus išsikrovęs, negalėsite paskambinti baidarių savininkui jų parsivežti. Taigi, baterijų įkrovikliai, kurie turėtų savyje rezervinę energiją ir leistų ją perduoti jūsų telefono aparatui, šiuo atveju galėtų tikrai pagerinti padėtį.

Festivalio nuotaika

Skaityti straipsnį “Kelionei į gamtą – baterijų įkrovikliai” »

Renkamės skalbimo mašiną – į ką atsižvelgti?

Didelėse ir patikimose interneto parduotuvėse rinktis skalbimo mašiną smagu, nes pasirinkimas yra didžiulis. Tuo galima įsitikinti čia: https://www.b-a.eu/c1485/Skalbimo-masinos. Tačiau drauge pirkti skalbimo mašiną yra ir šioks toks iššūkis – nelengva išsirinkti tinkamiausią iš tokios gausybės. Be abejo, žmonės, kuriems reikia skalbimo mašinos kuo pigiau, veikiausiai tik tuo kriterijumi ir vadovausis, todėl jiems per daug gilintis į kitus parametrus nereikės. Tačiau tie, kas čiups ne pačią pigiausią prekę, o geriausiai atitinkančią lūkesčius, turės pasidomėti kai kuriais parametrais. Į ką atkreipti dėmesį, kai perkate naują skalbimo mašiną? Pateikiame trumpą gidą po skalbimo mašinų ypatybes, kuris padės skalbimo mašiną internetu kaina prieinama išsirinkti lengviau.

Skalbimo mašinos talpa

Skalbimo mašinosVienas svarbus rodiklis, į kurį turite būtinai atsižvelgdami besirinkdami sau skalbyklę – tai jos talpa. Ši yra nurodoma paprastai kilogramais, kiek kilogramų skalbinių galima sugrūsti į skalbimo mašinos būgną. Jeigu gyvenate vienas ar dviese, dirbate „švarų“ darbą kabinete, neverčiantį nuolat keisti drabužių ir juos skalbti, tuomet jums gali pakakti kad ir mažesnės, 4 – 5 kg talpos skalbimo mašinos. Tai aktualu ir tiems, kas nori sutalpinti skalbimo mašiną namuose kompaktiškai, mat mažesnės talpos buitinė technika užims ir mažiau vietos. Visgi, jeigu šeima didesnė, vaikai nuolat išsitepa drabužius, or ir darbai gamyboje ar žemės ūkyje dažni, tuomet skalbsite dažniau. Tuomet iškart verta pirkti didesnę skalbimo mašiną, talpinančią bent 7 ar net iki 12 kg drabužių, skalbinių. Tada vienu kartu galėsite išskalbti visą krūvą. Tai bus greičiau ir taupiau energijos atžvilgiu.

Gamintojas

Skaityti straipsnį “Renkamės skalbimo mašiną – į ką atsižvelgti?” »