Mėnesio archyvas: 2017 m. kovo mėn.

Skauda sąnarius? Pasitikrinkite

Jeigu jus kankina kojų sąnarių skausmai, jeigu turite ortopedinių problemų, gali būti, kad tiesiog paprastas echoskopijos tyrimas ir profesionalus žvilgsnis greitai suras jūsų problemą ir padės pasveikti. Štai vienos laimingos pacientės istorija.

Kankino „neramių kojų sindromas“

Agnė sako, kad ji turbūt iš senelių paveldėjo „neramių kojų sindromą“, kurį, pasirodo, gali turėti labai daug kas. Ji visada, vos atsigulusi į lovą, prieš užmigdama, judina kojas. Tačiau ji pastebėjo, kad trukdo kitai lovos pusei miegoti ne tik dėl judinamų kojų, bet ir dėl pastebimų čiurnos skausmų.

Skaudėdavo dešinę koją

EchoskopijaAnot Agnės, skausmai visada pasireiškia naktį, dieną būna ramu. „Pastebėjau, kad keičiantis orams, ima mausti vieną čiurną. Taip stipriai, kad kartais ir vaistai nuo skausmo nepadeda. Tiesiog guliu ir kenčiu, o blogiausia – negaliu miegoti. Nors mano darbas protinis, tačiau ta koja ėmė velniškai kenkti. Negalėdavau iš skausmo užmigti, kol apie 4 – 5 ryto jau nuovargis pribaigdavo. Tai kaip gali paskui dirbti, jeigu tik kelias valandas miegojai? Nusprendžiau eiti pas gydytojus ir ieškoti priežasties“, – pasakoja moteris.

Poliklinikoje nieko nerado

Skaityti straipsnį “Skauda sąnarius? Pasitikrinkite” »

Masažo kursų nauda

Kojų masažasVida šypsosi – nuosava masazo klinika yra jos svajonė, kuri vieną dieną išsipildys. Moteris tuo net neabejoja, kadangi jau dabar ji save laiko profesionalia masažiste, kuria niekada nesitikėjo būti, nes anksčiau save nuvertindavo. Dalijamės masažistės Vidos istorija.

Nusprendė dirbti masažuotoja

Anot moters, ji daug metų praleido tiesiog namuose augindama vaikus, nesuprasdama ir nežinodama, ką iš tiesų norėtų daryti gyvenime. „Man atrodė, kad esu mama, ir to užtenka. Tačiau visada mačiau, kad kitos moterys dirba, realizuoja save. Kartą savęs paklausiau, ką man labiausiai patinka daryti. Supratau, kad man patinka medicina ir rūpintis žmonėmis. Masažo klinika buvo artimiausias įmanomas pasirinkimas. Todėl nusprendžiau pasiekti savo svajonę – tapti masažuotoja. Ja tapau ir dabar turiu dar vieną – nuosava masazo klinika. Tikiu, kad ją pasieksiu“, – sako masažistė.

Kursai buvo naudingi

Skaityti straipsnį “Masažo kursų nauda” »

Soliariumo kremai

Soliariumo kremaiLankantis soliariumuose galite turėti gražų ir tolygų įdegį. Daugelis pradeda lankytis ankstyvą pavasarį, kad oda nebūtų balta. Soliariumo kremai gali ne tik paskatinti įdegį, drėkinti odą, bet ir apsaugoti nuo spindulių, kurie gali turėti neigiamą poveikį. Kiekvienas turėtų būti soliariume tiek laiko, kiek rekomenduojama. Odos tipų esama įvairių, jei esate šviesaus gymio neskubėkite ilgai užsibūti, pradžioje deginkitės tik kelias minutes, o po to laiką galite pailginti. Jums gali patarti soliariumo darbuotojai, taip pat, rekomenduos labiausiai tinkančias priemones. Nereikėtų labai skubėti įdegti, oda įgaus gražesnį atspalvį, jei deginsitės saikingai ir neilgai, nuo to reikėtų pradėti. Ilgai būti saulėje ne visada geras sprendimas, ne visiems tai patinka. Lankydamiesi soliariumuose užtruksite keliolika minučių, priklausomai nuo odos įdegis gali būti tolygesnis ir gražesnis. Nuo natūralių saulės vonių oda gali būti pradžioje raudona, taip neretai nutinka tiems, kurie yra šviesaus gymio ir pirmą kartą ilgai užsibūna pliaže. Lankydamiesi soliariume bronzinį įdegį galite turėti ne tik vasarą, bet ir bet kuriuo metų laiku.

Skaityti straipsnį “Soliariumo kremai” »

Naujo traktoriaus įsigyjimas

TraktoriaiJei ketinate atnaujinti ar plėsti savo ūkį, o galbūt esate tik veiklą pradedantis ūkininkas, nauji traktoriai turėtų būti tai, apie ką reikia susimąstyti. Juk traktorius yra vienas iš svarbiausių darbo įrankių kiekviename moderniame ūkyje. Į ką atkreipti dėmesį renkantis naują traktorių ir išvis – kur jo dairytis? Tai iš tiesų itin svarbus pirkinys, nes kainuoja labai daug. Žinoma, visuomet galite dairytis ir į naudotą techniką, tačiau tokiu atveju jums reikėtų įvertinti visas rizikas. Pirkdami naudotą techniką, jūs niekada nežinote, kokios ji būklės ir kaip su ja buvo elgiamasi buvusio šeimininko. Taip, visuomet galite ją tikrinti pas specialistus, tačiau vietos rizikai vis dar lieka. Tai reiškia, jog sutaupę pinigų ir vietoj naujo traktoriaus įsigiję naudotą, jūs taip pat rizikuojate prarasti pinigus kuomet reikės remontuoti dažnai gendančią techniką. Be to, jūs prarasite ne tik savo pinigus, bet ir laiką bei darbo jėgą, kuri yra itin svarbi sezoniškuose žemės ūkio darbuose. Tikriausiai nėra nieko blogiau, nei per darbų įkarštį pavedusi technika.

Kur dairytis naujo traktoriaus?

Skaityti straipsnį “Naujo traktoriaus įsigyjimas” »