Mėnesio archyvas: 2017 m. gegužės mėn.

Sieninės ir korpusinės spintos Vilniuje: naudingi patarimai

Kiekvienam būstui reikalinga talpi ir kokybiška spinta. Džiugu tai, kad spintos Vilniuje stebina itin plačia galimybių pasiūla. Nekalbant apie gamybines medžiagas ar dekoro elementus, paprastai išskiriamos dvi esminės spintų kategorijos: sieninės ir korpusinės spintos. Tiek viena, tiek kita grupė turi savų privalumų ir trūkumų, todėl racionaliai apsibrėžkite savo lūkesčius. Rekomenduojame bendrauti su patikimais spintų gamintojais ir pardavėjais, kurie gali užtikrinti aukštą kokybę ir patikimą baldų eksploataciją.

Korpusinių ir sieninių spintų skirtumai

SpintosKorpusinės spintos – tai baldai, turintys korpusą, t. y. nugaros dalį, šonus, viršų ir apačią. Paprastai korpusinės spintos naudojamos prieškambaryje, koridoriuje ar sandėliuke. Šie baldai gali būti nesunkiai pernešami iš vienos vietos į kitą ir pakeičiami naujais. Svarbus kriterijus – spintų užimama erdvė. Korpusinės spintos reikalauja kur kas daugiau vietos, lyginant jas su sieninėmis konstrukcijomis. Be to, paprastai korpusiniai baldai nėra talpūs – jie naudojami nedideliam daiktų kiekiui, pvz., indams virtuvėje ar statybiniams įrankiams garaže.

Miegamajam, vaikų kambariui ar kitoms erdvėms, kurioms keliame didelius estetikos ir funkcionalumo reikalavimus, paprastai pasirenkamos sieninės spintos – tai konstrukcijos, kurias montuojama į specialias kambario nišas. Minėtasis sprendimas leidžia efektyviai taupyti vietą ir išnaudoti kiekvieną patalpos centimetrą. Tai itin praktiškas pasirinkimas drabužinės įrengimui. Be to, pasirinkus stumdomas duris, sienines spintas galima montuoti net ir itin mažoje erdvėje, kurioje įprastos varstomos durys keltų kasdienių rūpesčių. Priklausomai nuo konkrečių pageidavimų, korpusinės spintos gali būti standartinės gamybos arba individualios konstrukcijos. Tiesa, paprastai sieninės spintos gaminamos pagal užsakymą, kad atitiktų ne tik konkrečios patalpos išmatavimus, bet ir derėtų prie individualaus būsto stiliaus.

Pradėkite nuo pradžių

Skaityti straipsnį “Sieninės ir korpusinės spintos Vilniuje: naudingi patarimai” »