Ar mėgstate gauti gėlių

Apsilankius tokioje svetainėje kaip http://floravitas.lt/, galima iškart susižavėti įvairiaspalvėmis gėlėmis: raudonomis rožėmis, spalvotomis gerberomis, baltomis ramunėmis, pavienėmis gėlėmis ir puikiomis puokštėmis, kone meno kūriniais. Iš tiesų, gėlių pristatymas Kaune gali būti užsakytas su visomis papildomomis paslaugomis, o gėlių ir puokščių pasirinkimas tikrai džiugina. Tačiau kasmet akcentuojant moters dieną ir kitokias progas vis tenka sulaukti ir nemažai kritikos tokiai tradicijai – dovanoti gėles. Klausiame moterų, o kaip jos pačios jaučiasi, kai gauna dovanų.

Pradinių klasių mokytoja Aistė

FloravitasGėlės man visada patiko, bet kai pradėjau dirbti mokykloje, jos man ėmė reikšti ypatingą dalyką. Man labai malonu, kai vaikai per rugsėjo 1 – ąją ir kitokias šventes tiesia į mane puokštelę gėlių. Gal kažkam tai atrodo senas nemadingas ir nešiuolaikiškas dalykas, bet kiekvienai mokytojai tai yra malonu. Kai kurie vaikai jau ir nebesilaiko tos tradicijos, tai ateina iš tėvų. Nemanau, kad vaikai turi dovanoti gėles būtent todėl, kad kažką asmeniškai jaustų ir padarytų didelę staigmeną mokytojai. Mokytojai prieš šventes žino, kad gaus gėlių, kiti iš anksto atneša ir vazą su vandeniu. Tačiau tai irgi jau yra mokykla. Reikia ir tokiais būdais, ir tokiuose žingsniuose vaikus mokyti gerų manierų, draugiškumo, pagarbos, atkaklumo.

Gydytoja Ieva

Man asmeniškai nelabai patinka tas masinis gėlių dovanojimo cirkas per kovo 8 – ąją. Apskritai, smagu, kai gaunu iš dukros gėlę, bet taip pat patinka ir kokios nors atvirutės. Iš klientų gėlių nesu gavusi ir nesu tikra, ar man tai patiktų. Apskritai, nemalonu iš klientų kažką gauti, nes paskui jie tarsi tikisi, kad tu kažką daugiau dėl jų padarysi, o tu ir taip darai viską, ką pagal galimybes gali padaryti. Iš vyro patinka gėlių gauti tada, kai tai būna staigmena ir netikėtumas. Tada tikrai visada labai nudžiungu.

Moksleivė Jurga

Nesu daug kartų gavusi gėlių, bet kai gavau, visada labai patiko. Nesuprantu tų moterų, kurios protestuoja ir kalba, kad tai yra pažeminimas. Man atrodo, jos pačios kažko yra labai nelaimingos, tai tegul neaiškina, kaip kitoms reikia gyventi. Gėlių paprastai gaunu per gimtadienius, praėjusiais metais visa klasė padovanojo gražią puokštę. Nors esu dar tik 11 – oje klasėje, bet jau esu gavusi gėlių ir per moters dieną. Tai taip pat yra populiari šventė ir jaunimo tarpe, todėl ir mes jau pasijaučiame tikromis merginomis, kai iš bendraklasių gauname po tulpę. Kaune tai apskritai gana madinga.

110
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>