Automobilių nuoma ir draudimas

Automobilių nuoma gali praversti įvairiose gyvenimo situacijose. Yra daug dalykų, kuriuos būtina žinoti apie šią paslaugą, tačiau vienas pagrindinių – draudimas. Nesvarbu, kur nuspręsite pasinaudoti šia paslauga – automobilių nuoma Kaune ar kitame mieste, svarbu išmanyti draudimo rūšis. Kokios yra draudimo rūšys, taikomos nuomojamiems automobiliams? Jei domina atsakymas į šį klausimą – skirkite keletą minučių šiam straipsneliui.

Draudimas avarijos atveju

automobilių nuoma KauneKokiais atvejais gali būti naudinga ši draudimo rūšis? Pasirodo, jog pasirinkus šią draudimo rūšį, bus padengti nuostoliai, kurie bus patirti tuo atveju, jei nuomojamas automobilis atsitrenks į kokią nors kliūtį arba susidurs su miško žvėrimis. Tačiau dera priminti, kad ši draudimo rūšis negalios tais atvejais, jei bus pripažinta, jog automobilį vairavęs asmuo buvo neblaivus arba nesilaikė eismo taisyklių.


Civilinės atsakomybės draudimas

Ko gero, ši draudimo rūšis yra puikiai pažįstama tiems, kurie turi savo automobilius, tuo tarpu tiems, kurie dar nėra su tuo susidūrę, dera pabrėžti, jog ši draudimo rūšis atlygina nuostolius, kuriuos patyrė kitas eismo įvykio dalyvis, tuo atveju, jei jūsų esate avarijos kaltininkas. Reikia pabrėžti ir tai, jog ši draudimo rūšis kompensuoja dvejopą žalą – ne tik materialinę, bet ir tą, kuri yra padaryta sveikatai.

Draudimas vagystės atveju

Tai bene viena populiariausių ir naudingiausių draudimo rūšių, kuri galioja tais atvejais, jei bus pavogtas automobilis. Kadangi šios draudimo rūšies reikšmė yra itin didelė, prieš išsinuomodami automobilį įsitikinkite, ar ši draudimo rūšis yra įtraukta. Būtina pabrėžti tai, jog šis draudimas gali negalioti tuo atveju, jei įmonei, iš kurios išsinuomojote automobilį, negrąžinsite automobilio raktelių bei dokumentų – negrąžinus šių daiktų įmonės darbuotojai gali pamanyti, jog esate susijęs su automobilio vagyste.

Vairuotojų ir keleivių draudimas

Kuriais atvejais gali praversti ši draudimo rūšis? Šios draudimo rūšies dėka bus kompensuojama žala, padaryta jūsų ir keleivių sveikatai. Ne veltui yra sakoma, jog sveikata – brangiausias žmogaus turtas, tad neverta gailėti pinigų šiai draudimo rūšiai. Reikia pabrėžti, jog tik labai maža dalis įmonių, siūlančių išsinuomoti automobilį, yra įtraukusį ir šią draudimo rūšį, tad jei jūsų laukia ilga kelionė su didele kompanija, nepraleiskite progos užsisakyti šią draudimo rūšį.

Na, o pabaigai belieka tik priminti, jog draudimo rūšių yra daug ir kiekviena jų gali suteikti tam tikrą naudą, tad prieš išsinuomojant automobilį, būtina atidžiai pasidomėti, kokiomis draudimo rūšimis yra apdraustas automobilis.

57
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>