Automobilių nuoma Kaune

Lietuvoje vis dažniau nuomojamasi automobilius. Klausite, kodėl: juk tai brangu, neapsimoka, ir apskritai, kam to reikia? Automobilių nuoma Kaune šiandien gana populiari, ir kai kurie klientai teigia nesuprantantys, kodėl kai kurie tautiečiai taip nepasitiki automobilių nuomos paslaugomis. Dažniausi argumentai, kodėl ne visi ryžtasi nuomotis automobilį, dažniausiai būna šie:

Automobilių nuoma KauneAutomobilių nuomos kaina pernelyg didelė. Ne, tai nėra tiesa. Parai išsinuomoti automobilį paprastai kainuoja 50-80 litų, ir, lyginant su automobilių nuomos kainomis kitose Europos šalyse, tai yra gerokai pigiau. Kadangi automobilį paprastai nuomojasi ne vienas, o keli asmenys, ši kaina netgi atrodo juokinga – tiek sumokėtumėtekviesdamiesi taxi, jei reikėtų, pavyzdžiui, vykti į oro uostą nuo namų. Taigi, ši nuomonė yra visiškai nepagrįsta, ir nuomos kaina įperkama praktiškai visiems.

Kai kurie žmonės mano, kad nuomotis automobilį nėra patikima, tačiau ir čia klystama. Visada prieš nuomodamiesi automobilį (kaip ir įsigydami bet kokią kitą paslaugą) išsiaiškinkite sutarties sąlygas – taip išvengsite nesusipratimų.

Automobiliai techniškai netvarkingi. Joks save gerbiantis automobilių nuomos salono savininkas nenuomos techniškai netvarkingų automobilių, nes dėl to gali nukentėti salono reputacija, kas tikrai nėra pageidautina. Be to, kaip kurie automobilių nuomos salonai įsipareigoja teikti techninę pagalbą kelyje, ir kai kurie jų tai daro visą parą.

Papildomai kainuoja ir automobilių draudimas. Netiesa, paprastai į nuomos kainą draudimas būna įskaičiuotas. Kai kurie nuomos salonai besinuomojantiems automobilį nemokamai prideda ir automobilio kėdutę, kad kelionė su mažamečiais vaikais būtų saugi.

ai kas klausia, kam apskritai reikalinga automobilių nuoma? Kadangi iš Lietuvos emigravo tikrai nemažai žmonių, jie kars nuo karto grįžta į savo gimtą kraštą. Niekam ne paslaptis, kad didžiuosiuose miestuose susisiekimas nėra toks paprastai, kai neturi nuosavo automobilio, be to, tai paprastai kainuoja pigiau nei važinėti taxi. Taip pat automobilių nuoma gali būti nepakeičiama švenčiant įvairias svarbias progas, taip pat ir tuomet, kai reikia išvežioti svečius ir t.t. Kartais tai taip pat naudinga ir nuvykus į kitą miestą (pavyzdžiui, jei esate komandiruotėje be savo automobilio. Kadangi nuomos kaina tikrai nėra didelė, tikrai tai gali sau leisti praktiškai kiekvienas. Svarbu ir tai, kad paprastai būna nuomojami gana nauji automobiliai, taigi, jums nereikės rūpintis tuo, kad automobilis gali bet kurią akimirką sugesti. Taigi, nuoma gali turėti tikrai nemažai privalumų. 

75
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>