Darbo kalendoriai nuolat skubantiems

Ar tikrai visada susiplanuojate darbus taip, kad spėtumėte viską nuveikti? Kartais atrodo, kad paros valandų neužtenka nuveikti visiems reikalingiems darbams, tačiau, kad viską spėtumėme ir nieko nepamirštumėme kartais visai nedaug – tiesiog tereikia visus darbus susižymėti. Tą padaryti mums gali padėti darbo kalendoriai, be kurių turbūt neišsiverčia nė vienas veiklus žmogus.

darbo kalendoriaiKokį darbo kalendorių rinktis? Darbo kalendoriai gali būti lietuviški arba tarptautiniai. Jie skiriasi tuo, kad lietuviškame darbo kalendoriuje sužymėtos Lietuvos įsimintinos dienos, o tarptautiniame – tarptautinės šventės, taip pat surašyti ir pasaulio šalių telefonų kodai. Tarptautiniame žemėlapyje taip pat pateikiamas ir pasaulio šalių kalendorius.

Darbo kalendorius gali būti standartinis arba suasmenintas. Šiandien siūlomi ir tokie kalendoriai, kurių viršelį galima pasirinkti patiems: pavyzdžiui, užsakant darbo kalendorių internetu, jums tereikia įkelti nuotrauką iš savo kompiuterio. Nuotrauka tiesiog turėtų būti tam tikrų proporcijų (jei nuotrauka turėtų būti kvadratinė, tačiau yra stačiakampė, jos kraštai apsikirps, o tai dažniausiai tikrai nėra pageidaujama). Šiandien siūloma įvairių dydžių darbo kalendorių, ir jums visai nebūtina rinktis didelį, kad būtų galima susižymėti svarbiausias datas. Šiandien galite pasirinkti ir tokius darbo kalendorius, kurie yra užrašų knygelės dydžio, taigi, galėsite būti tikri, kad toks kalendorius tilps į bet kokią rankinę. Kartais, kai darbo kalendorius būna gana didelis, jis gana dažnai taip ir lieka namuose ar ant darbo stalo, jau vien dėl to, kad jis netelpa į turimą rankinę. Taigi, naudojantis juo efektyvumas tampa ne toks ir didelis, todėl geriau rinktis kompaktiškesnį variantą.

Jei nuspręsite užsisakyti darbo kalendorių su asmenine nuotrauka, tai galite padaryti tiesiog internetu, o darbo kalendorius jums bus pristatytas tiesiai į namus ar darbovietę. Turėkite omeny, kad kalendorius bus pagamintas ir pristatytas maždaug per savaitę, taigi, jei norėsite tokį kalendorių kam nors padovanoti, užsakykite jį iš anksto. Kaina jo tikrai nėra labai didelė, maždaug apie dvidešimt litų, taigi, tai gali būti puikia simboline dovana kolegai. Svarbu tai, kad išrinktumėte aukštos kokybės nuotrauką – nors kompiuteryje nuotrauka gali atrodyti gana gerai, turėkite omeny, kad atspausdinusspalvos gali būti blankesnės, taigi, rinkitės tik itin ryškias ir kokybiškas nuotraukas, jei reikia, jas galite šiek tiek pakoreguoti, pavyzdžiui, pašviesinti, kad nuotrauka ant darbo kalendoriaus viršelio neatrodytų pernelyg tamsi ir niūri.

83
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>