Ekonomiškas ir galingas DELL Inspirton 15 kompiuteris

DELL Inspiron 15 nešiojamieji kompiuteriai stebėtinai galingi modeliai už patrauklią kainą. Lyginant konkurentų nešiojamaisiais kompiuteriais panašia kaina, kompiuteriai DELL Inspiron 15 yra labai funkcionalūs ir patikimi. Šie modeliai yra universalūs, puikiai jų galimybes išnaudos studentai bei moksleiviai, bus patenkinti įsigiję paprasti namų vartotojai, o taip pat savo paskirtį puikiai atliks smulkesnėje įmonėje

Dauguma DELL Inspiron 15 modelių korpusai padengti trikampelių tekstūra, kuri ne taip greit braižosi ir yra atspari pirštų antspaudams. Tvirtas DELL Inspiron 15 korpusas ir stabili vyrių sistema užtikrina produktyvų darbą. Šiuose nešiojamųjų kompiuterių modeliuose subtiliai išdėstyta klaviatūra, ja patogu naudotis, didesni tarpai tarp klavišų nevargina intensyviau dirbant.

DELL Inspiron 15 nešiojamųjų kompiuterių ekrano raiška puiki, nepriklausomai nuo stebėjimo kampo. Standartinė 1366 x 768 rezoliucija, šviesus, aukštos kokybės ekranas leidžia stebėti aiškų, ryškų vaizdą. Blizgus DELL Inspiron 15 ekranas spalvoms suteikia sodrumo ir intensyvumo, tačiau kaip ir daugelis blizgių ekranų sugeria daugiau atspindžių, ypač jei nešiojamuoju kompiuteriu naudojamasi stipriai apšviestoje aplinkoje.DELL Inspiron 15 nešiojamųjų kompiuterių apšvietimo lygį galima lengvai reguliuoti vos dviejų klaviatūros mygtukų paspaudimu, tai leidžia prisitaikyti ekrano apšvietimą, pagal kiekvieno poreikius, o taip pat ir baterijos taupomos energijos sąnaudos.

Deja DELL Inspiron 15 nepasižymi ištverminga baterija, intensyviai dirbant kompiuteriu baterijos veikimas siekia vos 3 valandas, tačiau baterijos sąnaudas yra galimybė sumažinti nustatant įvairius taupymo rėžimus.

37
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>