seks prekes

Seks prekės: pirkimo ir pristatymo sąlygos bei asortimentas

Žmonės jei ne perka, tai bent apsidairo sekso prekių parduotuvėse. Tai paprasta ir patogu, kadangi tokio pobūdžio parduotuvių internete tiesiog gausu. Nors statistika neišvesta, tačiau Lietuvoje gali būti iki šimto ir daugiau elektroninių parduotuvių, kurių pagrindinis asortimentas – tai seks prekės. Pabandysime paanalizuoti, kodėl žmonės perka būtent internetu. Pirma, tokiu būdu paprasčiau palyginti kainas, nes vienu metu galima apsilankyti net keliose parduotuvėse. Gali būti, kad vienoje el. parduotuvėje ta pati prekė kainuos, pavyzdžiui, 100 litų, o kitoje – 50. Taip atsitinka todėl, kad el. parduotuvės dažnai skelbia dienos, savaitės ar netgi mėnesio prekių akcijas. Nuėjus į paprastą sekso prekių parduotuvę taip pat pasitaiko akcijų, tačiau tikimybė, kad būtent reikiamą prekę įsigysime už mažesnę kainą, sumažėja.

Seks prekėsEl. sekso prekių parduotuvėse verta pirkti ir dėl to, kad prekės pristatomos tiesiai į namus ar biurą. Beje, perkant už tam tikrą sumą, pavyzdžiui, 50 ar 100 Lt, prekių pristatymas dažniausiai nemokamas. Prekes pasirinkti paprasta, nes jos suskirstytos pagal tam tikras kategorijas, kurias aptarsime šiek tiek vėliau. Seks prekės pristatomos niekuo ne išskirtinėje pakuotėje, tad garantuojamas visiškas konfidencialumas. Beje, yra galimybė rinktis, ar prekes pristatys Lietuvos paštas, ar kurjeris. Paprastai kurjeris prekes pristato greičiau, vos per dieną ar dvi, kai tuo tarpu paštu siuntinys keliauja 2-3 dienas ir ilgiau. Beje, kurjeris labiau tinka ir tuo atveju, kai atsiskaitoma grynaisiais pinigais, t. y. atsiimant prekes prie savo namų durų. Elektroninės sekso prekių parduotuvės gali pasiūlyti daugiau prekių, kadangi joms nekainuoja prekybinės patalpos, nereikia samdyti tiek daug darbuotojų, pakanka vos 1 ar 2, sutaupomos kitos administracinės išlaidos.

Daugelis taip vadinamųjų seks šopų prekiauja labai panašiu asortimentu. Dažniausiai seks prekės suskirstytos pagal tai, ar jos skirtos moterims, ar vyrams, ar poroms. Moterims siūlomi vibratoriai, stimuliatoriai, įvairūs falo imitatoriai, jos gali įsigyti rūbelių – seksualių apatinių ar viso kūno kojinių. Intymiosios vietos raumenims sustiprinti puikiai tinka taip vadinamieji Veneros kamuoliukai. Taip pat dailiosios lyties atstovėms siūloma įsigyti kremų susijaudinimui, įvairių papildų ir kitų reikmenų. Seks prekės vyrams – tai masturbatoriai, dirbtinės vaginos, guminės lėlės, įvairūs papildai ir kremai, sustiprinantys potenciją ir žadinantys geismą bei padidinantys vyriškąjį pasididžiavimą, prostatos masažuokliai, penio žiedai, penio antgaliai bei vyriška apranga. Poros galės pasidairyti ir išsirinkti analiniam seksui skirtų žaislų, erotinių žaidimų, kortų, suvenyrų, skirtų mergvakariams ir bernvakariams bei pačių įvairiausių kitokių prekių.