sms internetu

Sms internetu

SMS internetu

SMS siuntimas internetu

Sveiki, mielieji skaitytojai, šiandieną norėčiau pašnekėti apie internetinį portalą – sms.add.lt, leidžianti bendrauti su artimaisiais neįtikėtinai pigiai. Iš esmės, šis straipsnis bus informacinis – viliuosi, jog apie minėtajį projektą sužinosite daug naudingos žinių, kurios „privers“ išmėginti kontoros paslaugas.

Visų pirma, pradėsiu nuo to, jog sms internetu, mano manymu, yra vienas iš pigiausių bendravimo būdų, leidžiančių artimuosius pasiekti, kad ir kur jie bebūtų. Taip pat, galima būtų pridėti ir tai, jog, iš esmės, šis bendravimo ryšis niekuomet netrukinėja ir nenuvilia.

Kokie gi yra esminiai pliusai, leidžiantys manyti, jog sms internetu yra puiki bendravimo mobiliaisiais telefonais alternatyva? Iš tiesų, jų yra iš ties nemažai. Tikriausiai reikėtų pradėti nuo to, jog pildyti internete esančią sąskaitą yra neįtikėtinai patogu – tereikia kompiuterio, turinčio interneto prieeigą. Taip pat, galima būtų paminėti ir tai, jog tam, kad sumažintumėte paslaugų kainą, nereikia rašyti jokių akcijinių trumpųjų minučių – viskas sms.add.lt kompanijoje yra elementaru – įsidedate pinigus ir rašote, kol šie baigiasi. Nepaisant šių minusų, būtų galima paminėti ir tai, jog mažiausia depozitinė suma – vos penki litai. Už šią sumą galėsite parašyti šimtą dvidešimt penkias trumpąsias žinutes – manyčiau, jog keli centai/žinutę nėra didelė kaina, tiesa?

Taip pat, prie pliusų būtų galima paminėti ir tai, jog, rašant trumpąsias tekstines žinutes, vardą galima paslėpti ar persivardinti jį taip, kaip norite – puiki galimybė ne tik pašmaikštauti, tačiau ir naudoti, tarkime, asmeninės įmonės veiklai. Prakalbus kiek plačiau apie pačią sms.add.lt įmonę, būtų galima paminėti tai, jog bendrovės savininkai yra neįtikėtinai malonūs žmonės, pasiruošę pagelbėti bei pakonsultuoti bet kurioje situacijoje – sakoma, jog konsultacija yra sėkmingo bendradarbiavimo pagrindas.

Beje, būtų galima paminėti ir dar vieną pliusą – šiuo metu, įmonė taiko akciją – išmėginkite mūsų paslaugas, išssiųsdami tris trumpąsias žinutes. Kodėl gi nepasinaudojus šia akcija ir patiems neįsitikinus, jog tai yra puiki įmonė, teikianti nuostabią paslaugą?

Ar sms siuntimas internetu turi kokių nors minusų? Tiesą sakant, į šį klausimą būtų ganėtinai sunku atsakyti, kadangi vieniems pasirodę minusai galėtų, tiesiog, neteikti neigiamos vertės. Tarkime, kad ir situacija su internetu – kaip supratote, norint išsiųsti žinutes, reikės interneto prieeigos – vieni visur vaikščioja su ja ir jiems tai nėra problema, o kitiems gali „pasitaikyti“ visai kitaip. Iš esmės, daugiau minusų ir nelabai yra.

Ką gi galėčiau paminėti daugiau apie pačią įmonę? Tiesą sakant, kiek pačiam teko naudotis sms internetu paslaugomis, niekad nenusivyliau. Įmonė sms.add.lt puikiai išmano savo darbą ir stengiasi patenkinti visus klientų įnorius ir užgaidas – manau, jog tokia pagarba žmonėms yra sveikintina.

Taigi, viską apibendrinus, iš tiesų būtų galima teigti, jog sms internetu yra nuostabi alternatyva mobiliesiems telefonams. Žinoma, ne visuomet internetą turėsime pašonėje, tačiau vertinant kokybės ir kainos santykį – sms internetu laimi.