wizzair

Wizzair – faktai, galintys įtakoti šių avialinijų pasirinkimą

Tarp oro bendrovių vyrauja konkurencija ir noras pritraukti kuo daugiau klientų. Mums, kaip vartotojams, konkurencija yra naudinga, kadangi kiekvienas teikėjas stengiasi pasiūlyti kiek įmanoma palankesnes sąlygas. Tačiau, kita vertus, norėdami išsirinkti „patį pačiausią“ variantą, turime investuoti nemažai laiko lygindami įvairius pasiūlymus ir ieškodami tinkamiausio. Besiruošiantiems skrydžiui lėktuvu, pateiksime savotišką atmintinę, į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis avialinijas, norint kuo daugiau sutaupyti perkant bilietus.

wizzair ir pigus bilietai internetuTaigi, svarbu:

1.     Keliaujate vienas ar su vaikais.

Rekomenduotina išanalizuoti taisykles, kokiu tarifu konkreti oro bendrovė apmokestina skrendančių vaikų bilietus. Tarkime, pigių skrydžių bendrovė Wizzair už kūdikį iki 2 metų skaičiuoja taip vadinamąjį kūdikio mokestį, siekiantį 88 litus. O vaikams nuo 2 iki 14 metų taikomas įprastas bilieto kainos tarifas. Yra oro linijų, taikančių šiai amžiaus grupei tam tikras nuolaidas. Tad šioje vietoje reikia itin gerai paskaičiuoti, norint, jog pigių skrydžių bendrovių bilietai atsipirktų.

2.     Kiek bagažo vežatės.

Jei į kitą šalį vykstama ilgesniam laiko tarpui, natūralu, jog prireiks kartu gabentis daugiau daiktų, o gabenamo bagažo kiekis turi reikšmingą įtaką bilieto kainai. Reikia pasidomėti, kiek konkreti aviabendrovė leidžia gabenti nemokamo bagažo, kiek kainuoja registruotas bagažas bei koks mokestis taikomas viršijus svorį. Wizzair palyginus su kitomis pigiomis aviabendrovėmis, yra lanksti šiuo klausimu. Leidžiama pasirinktinai gabentis mažą arba didesnį rankinį bagažą, registruoto bagažo maksimalus svori pakankamai didelis, o kaina priklauso  nuo kelionės trukmės bei skrydžio sezoniškumo.

3.     Koks atstumas nuo oro uosto iki reikiamos vietos.

Mūsų šalis yra nedidelė, tad ir atstumai nuo vieno iki kito miesto ar objekto lengvai įveikiami. Wizzair organizuoja skrydžius iš Vilniaus oro uosto, kuris strategiškai patogus daugeliui. Tačiau vykstant į didesnę šalį, pravartu pasidomėti, ar toli nutolęs oro uostas nuo reikiamo objekto ir paskaičiuoti, kiek kainuos papildomos transporto išlaidos į priekį ir atgal. Jos gali būti pakankamai didelės, tad kartais geriau rinktis brangiau kainuojantį skrydį, bet nusileisti arčiau kelionės tikslo.