Implantai Jūsų lūpose – kodėl verta pasiryžti

Didesnės moters lūposPutlinti lūpas galima keliais skirtingais būdais, ir savarankiškai kosmetikos priemonėmis, ir pas profesionalius plastikos chirurgus. Pavyzdžiui, Jankūnas lūpų putlinimas implantais – tai jau žinoma kombinacija, kai kalba eina apie profesionalias paslaugas. Yra ir daugiau profesionalių chirurgų, puikiai atliekančių savo darbą.

Ekstremalus būdas padidinti lūpas

Geriausias būdas iškart gauti ilgalaikį ir pastebimą rezultatą – tai implantai ir plastinė chirurgija. Būtent implantų pagalba galima išgauti įspūdingą lūpų formą. Klasikinės gražios lūpos yra didelės, pilnos, kaip dažnai sakoma „prisirpusios“. Implantai pranašesni už, pavyzdžiui, hialurono injekcijas, nes tai ilgalaikis sprendimas. Injekcijos gali mažiau kainuoti, bus natūralesnės ir mieliau priimamos organizmo. Tačiau jas reikės kartais kartoti, gali ne visada vienodai pavykti ir pan. O štai su implantais jūs iškart pasieksite maksimalaus gero rezultato. Tad toks ekstremalus būdas padidinti lūpas bus naudingas tiems ir toms, kam reikia tikrai pastebimų pokyčių.

Tik ištyrus, ar tikrai galima

Prieš užsiimant bet kokia plastine chirurgija, pirmiausia reikalingi tyrimai. Tiriamas paciento kraujas, tikrinama, ar niekuo nesergama, ar imunitetas tuo metu yra stiprus. Pagalvokite, net kai šuniuką ar kačiuką vežate skiepyti, net tuomet taip nutinka, kad veterinaras klausia, ar gyvūnas niekuo neserga, ir jeigu serga, priverčia pirma pagydyti. Pavyzdžiui, išnaikinti kirmėles. Tad ir bet kokia operacija, kad ir lūpų implantų įdėjimas, yra tie dalykai, kai reikia prieš tai pasiekti gerą sveikatos būklę. Kai sveikata yra gera, galima atlikti ir chirurgines procedūras.

Kitas klausimas, ar to lūpų didinimo tikrai reikia. Kartais moterys perlenkia lazdą su plastinėmis operacijomis ir ima atrodyti nepanašios ne tik į save, bet ir išvis į žmogaus rūšį. Plastinės operacijos neturėtų paversti žmogaus veido į guminę kaukę. Todėl prieš atliekant tokias operacijas, reikia pasikalbėti su paciente, pasidomėti, kaip ji viską mato, kokio efekto tikisi ir pan.

Gautas efektas – nustebina

Galiausiai, jeigu viskas yra gerai, jeigu operacijos atliekamos tikslingai ir protingai, tuomet ir implantai, ir haliurono rūgštis gali padėti kaip reikiant pagražinti veidą. Iš paprasto ir blankaus veido tuomet galbūt pavyks sukurti tobulų bruožų veidelį.

Laimingos pacientės vėliau dar daug laiko kels į internetą ir draugams rodys „prieš“ ir „po“ operacijas, rodant, kaip pasikeitė veidas, kaip jis puikiai atrodo, koks tobulas grožis pagaliau yra pasiektas. Žinoma, tam, kad lūpų plastinė operacija pavyktų, reikia pasirinkti profesionalius specialistus.

184
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>