Kada geriau neimti kredito

Ar visada gerai imti kreditą?Visi tik ir kalba, kaip gerai yra greitas kreditas, kaip jį imti, ir kokia iš to nauda. Tačiau, ar kas nors jums paaiškino, kada geriau nesiskolinti tokiu būdu? Juk, kaip ir bet kas kitas pasaulyje, greitas kreditas negali būti visiškai universalus ir vienodai visiems tinkantis dalykas. Gal jis tinka jūsų kaimynui Petrui, bet taip gerai netinka jums? Tad štai keli pamąstymai apie tai, kada verčiau atsisakyti greitosios paskolos.

Planuojate kažką pirkti išsimokėtinai

Pirmiausiai svarbu žinoti, kad greitasis kreditas jūsų gyvenime nebus nepastebėtas dalykas, kurį žinosite tik jūs ir tas, kas tą kreditą suteikė. Tiems, kam reikės, kam suteiksite leidimą, galės prisijungti prie tam tikrų mokesčių ir kitokių finansinių sistemų bei sužinoti, ar turite kokių nors įsiskolinimų. Jeigu imsite greitą kreditą, siekiantį jūsų limito viršų, tada jums bus suteikta būtent tiek, kiek dar pakeliate mokėti. Vėliau gal norėsite pirkti kokį kompiuterį, automobilį ar kažką kito išsimokėtinai, bet ten bus jūsų mokumas skaičiuojamas taip pat kaip ir tada, kai prašote greitojo kredito. Bus žiūrima ir vertinama jūsų galimybės. Jeigu informacija rodys, kad turite skoloje kreditą, ir visas pajamas skiriate pragyvenimui ir kredito grąžinimui, tuomet jums daiktas nebus suteikiamas pirkti išsimokėtinai. Apie tai verta pagalvoti, jeigu ketinate kažką pirkti po to, kai gausite kreditą.

Praradote darbą

Tai jau būtų tolygu apgavystei – žinoti, kad, tarkime, kitą mėnesį, galbūt pabaigus šį darbą, žodžiu, ne tolimoje ateityje, jus atleis iš darbo. Jūs juk puikiai žinote, kad greitieji kreditai neteikiami žmonėms, kurie neturi darbo ir galimybės pastoviai mokėti tas sumas, kokias pasiskolino. Vadinasi, jeigu planuojate prarasti darbą arba pats iš jo išeiti, tai nereiškia, kad dabar turėtumėte, kol dar galite, pasiskolinti kreditą. Jūs apgausite sistemą, bet vėliau pats nuo to kentėsite. Juk iš ko jūs grąžinsite tai, ką pasiskolinsite? Net jeigu galvosite, kad pinigai bus juodai dienai, o pats kol kas jų neliesite, jums neišdegs. Nepavyks tiesiog pasiskolinti, pasidėti pinigus, nepraleisti, jeigu neprireiks, o paskui sau be nuostolių grąžinti. Nuostolius jūs be jokios abejonės patirsite, jų išvengti tikrai negalėsite taip paprastai, nes grąžinti vis tiek reikės. Planuojate šeimos pagausėjimą? Nepasitariate su šeimos nariais? Irgi čia tie atvejai, kada geriau nesiskolinti. Juk jeigu yra bendras pinigų biudžetas šeimoje, tai ir turi būti sprendžiame bendrai.

123
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>