Kam riekia kompresoriaus

Kam reikalingas kompresorius?Jeigu sugedo kompresorius, naujos kompresorių dalys gali padėti pataisyti šį aparatą. Akivaizdu, kad kompresorių dalys reikalingos tam, kad veiktų sugedęs kompresorius. O gal, kad būtų pakeistos jo savybės, tarkime, padidintasgalingumas. Bet kam apskritai reikalingas šis daiktas?

Automobilių dažymui

Visų pirma, kompresorius dažniausiai praverčia dažant automobilį. Ar kada nors matėte tą seną metodą, kai automobilio langai, veidrodėliai, padangos yra apklijuojami senais laikraščiais? O paskui purškiami dažai. Arba gali būti išimama kokia nors automobilio dalis, tarkime, kapotas, ir nudažomas atskirai. Tačiau, kad ir kaip dažytume, ar visą automobilį, ar po truputį, tam reikia gero prietaiso dažymui. Niekas neužsiima dažyti su flakonėliais, nebent reikia padažyti tk labai nedidelį kiekį. Dažniausiai tam prireikia kompresoriaus, kuris išpurškia tikrai daug dažų ir visas automobilis tolygiai pasidengia dažais. Taigi, nežinau, ką jūs dirbate, bet jeigu jūsų veikla susijusi su automobilių remontu, priežiūra, tai su kompresoriais arba jau esate susidūrę, arba susidursite vėliau.

Tvarkymui

Tame pačiame garaže dirbantys žmonės paprastai moka viską padaryti labai greitai. Jie sugeba iš vieno daikto pasigaminti kelis. Taip pat yra ir kai kalba eina apie kompresorių. Jeigu kažkas naudoja jį automobilių dažymui, tai nereiškia, kad jau nepanaudos daugiau niekur kitur. Nes taip pat mėgstama kompresorių garaže panaudoti bent jau vienam papildomam dalykui – sutvarkymui. Po to, kai pasibaigia kažkurios mašinos remontas, reikia susitvarkyti garažą. Kompresorius gali puikiai nupūsti visokias dulkes, šiukšles, popierius ir kitokius nepageidaujamus dalykus, kurių neturėtų būti kažkur ne vietoje. Taigi, tvarkymui kompresorių naudoti galima, bet tik didesnėje erdvėje. Tarkime, erdviame garaže, sporto salėje, valant gatvę, šaligatvį. Kompresoriaus pūtimo srovė yra tokia galinga, kad geriau nieko nedaryti su juo labai mažame kambary, nes sukelsite nešvarumų audrą ir nieko iš to nelaimėsite.

Meniniams projektams

Pasitaiko ir atvejų, kada kompresorius gali būti panaudojamas meniniams projektams. Tada reikia pagalvoti apie tai, kad visos tokios meno instaliacijos turi būti tinkamai saugomos. Šiuolaikiniai menininkai dažnai eksponuoja darbus jau nebe saugiose galerijose su juosta, draudžiančia liesti eksponatus. Šiuolaikinis menas keliasi į pačias įvairiausias erdves, todėl normalu, kad ir meninių projektų saugumas gali būti užtikrinamas skirtingai – priklausomai nuo to, kokioje erdvėje projektas yra. Pavyzdžių, kaip kompresorius yra panaudojamas meninėje instaliacijoje, daugiausiai būtų galima rasti šiuolaikinių Amerikos ar Europos menininkų mene.

121
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>