Kelionei į gamtą – baterijų įkrovikliai

VaricomNet ir planuojant nedidelę poros dienų kelionę, verta pamąstyti apie tai, ką galbūt siūlo varicom.lt bei kiti elektros pakrovėjų, generatorių pardavėjai. Juk telefonai šiais laikais išsikrauna per kelias valandas. Nors telefonų gamintojai ir kalba apie būsimas permainas ir tai, kaip kažkada bus galima greitai bei efektyviai pasikrauti ir turėti pilną bateriją daugybę valandų, tačiau kol kas dar tenka stengtis apsirūpinti atsarginėmis priemonėmis. Baterijų įkrovikliai, ne tik prijungiami prie elektros lizdo, bet ir galintys ilgą laiką savyje saugoti energiją, turėtų būti tai, kas leistų jums ilgesnį laiką turėti saugumą, jog išsikrovusį telefoną bet kada pakrausite net ir būdami gamtoje.

Trumpas žygis

Paprastas pavyzdys, kada tokio dalyko gali prireikti – tai nedidelis žygis gamtoje. Pavyzdžiui, plaukiate baidarėmis. Net jeigu kelionė truks tik vieną dieną, gali būti, kad jau jos pabaigoje telefonas bus išsikrovęs. Gal norėsite plaukdami klausyti muzikos, o gal fotografuosite, filmuosite gamtą. Tai reikš, kad tikrai jums prireiks telefono aparato. Jeigu jis pasibaigus kelionei bus išsikrovęs, negalėsite paskambinti baidarių savininkui jų parsivežti. Taigi, baterijų įkrovikliai, kurie turėtų savyje rezervinę energiją ir leistų ją perduoti jūsų telefono aparatui, šiuo atveju galėtų tikrai pagerinti padėtį.

Festivalio nuotaika

Kita vieta, kur taip pat labai pasitarnautų baterijų įkrovikliai – tai įvairūs vasaros festivaliai. Išvykstame į juos pasiryžę atitrūkti nuo kasdienybės, pailsėti gamtoje, tačiau visą nuotaiką kartais gali sugadinti tokie netikėtumai kaip galutinai nutrūkęs ryšys. Nors mes ilsimės be kompiuterių, bet norime, kad telefonai veiktų. Festivaliuose paprastai veikia palapinė, kurioje visi gali krautis telefonus. Tačiau joje susidaro milžiniškos eilės. Geriausia, jeigu visi iškart turės savo telefono pakrovėję, kuris veiks ir be elektros.

Iššūkis – ilgas kelias be civilizacijos

Tačiau pastaraisiais atvejais dar įmanoma išsiversti be ypatingų pakrovėjų. O štai tada, kai norime keliauti vadinamuoju ėjimo pėsčiomis per gamtą keliu ir su kuprine į kelionę išsiruošiame bent kelioms dienoms ar netgi savaitei – tada būtinai reikia pasiimti tokius baterijų įkroviklius. Ypač, jeigu keliaujate vienas. Kokios nors bėdos atveju, paklydus ar susižeidus, jums būtinai reikėtų telefono ryšio. Pavyzdžiui, Čilės pietuose yra nuostabus parkas, kuriuo tiesiog galima eiti su savo įranga. Tačiau tame parke neveiks internetas, mobilus ryšys bus vienintelė jūsų sąsaja su civilizacija. Keliaujant 5 dienas pėsčiomis, jums būtinai reikia turėti patikimą pakrovėją.

158
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>