Kur pirkti planšetinį kompiuterį

TabletsJeigu planšetiniai kompiuteriai jums vis dar yra kažkokia naujiena, jeigu dar niekada neturėjote, galbūt galvojate ir, kur geriau būtų jį nusipirkti. Iš tiesų, planšetinių kainos parduotuvėse yra panašios, skiriasi nežymiai, o jų vertinimai dažniausiai neblogai matosi kainų palyginimui skirtose svetainėse. Pristatome keletą būdų, kur galima įsigyti planšetinį kompiuterį.

Elektroninėje parduotuvėje

Jeigu nutarėte pirkti telefoną, kompiuterį ar planšetę elektroninėje patikimoje parduotuvėje – tai puikus ir sveikintinas sprendimas. Pirmiausia siūlome nueiti į svetainę, kuri leidžia palyginti to paties produkto kainas skirtingose parduotuvėse. Kartu matysite ir kokie jų vertinimai. Išsirinkę, kokioje parduotuvėje planšetinių kainos jums atrodys patraukliausios, galėsite įsigyti. Tiesa, kainų palyginimuose kartais neatsispindi niuansai dėl pristatymo mokesčio. Mat vienos parduotuvės viską pristato nemokamai, kitos – nuo tam tikros sumos, taip pat ir pristatymo būdai yra skirtingi.

Tačiau pirkdami iš parduotuvės ir dar leisdami sau palyginti kainas, jūs realiai sužinote visą pagrindinę informaciją, kurią jums tikra ir reikia žinoti labiausiai. Kiek kas kainuoja, kur verčiau pirkti, koks yra pasirinkimas planšečių. Kapiskiriasi planšetės specifikacija, kai įrenginiai kainuoja vienodai ar skiriasi keliais eurais. Tai vertinga apžvalga, kurią tikrai būtina ištyrinėti, norint nusipirkti jums geriausiai tinkantį daiktą.

Iš ryšio operatoriaus

Kitas variantas, perkant tarsi aklai, užrištomis akimis – pagal jums pateiktą ryšio operatoriaus pasiūlymą. Ne vienas žmogus šiais metais susiviliojo pasiūlymu gauti planšetę neva nemokamai. Tačiau iš tiesų pasirašant ilgą 2 metų terminuotą sutartį su ryšio operatoriumi, ir mokant kas mėnesį po kelias dešimtis eurų. Nieko sau nemokamai! Paprastai ši gudrybė suveikia, kai žmogus turi skambinti žmogui, siūlyti puikų pasiūlymą. Tačiau, jeigu jūs telefonu sutiksite tokį sprendimą priimti, tuomet jūs net nespėsite pagalvoti ar išsirinkti, kuris jums iš tiesų geriausiai tiktų planšetinis kompiuteris. Jūs tiesiog imsite tokį, kokį jums pasiūlys, nieko per daug negalvodami.

Juodojoje rinkoje

Dar blogesnis variantas – pirkti juodojoje rinkoje. Ten tai tikrai nepasiseks. Kas tai per rinka? Kartais kai kurie skelbimai internete įtartinai pigiai pardavinėja tokius prietaisus. Kartais turguje kokį keistą besidairantį ir kažko bijantį pardavėją, turintį tik dvi prekes, sutiksite. Iš jų įsigysite tikrai pigiai, bet kartu ir pateksite į tikrą rizikų liūną. Gal prietaisas bus nekokybiškas, gal garantija neveiks, o gal tai bus kriminalinės veiklos padarinys – pavogtas prietaisas arba kontrabanda atvežtas iš Baltarusijos.

150
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>