Masažo kursų nauda

Kojų masažasVida šypsosi – nuosava masazo klinika yra jos svajonė, kuri vieną dieną išsipildys. Moteris tuo net neabejoja, kadangi jau dabar ji save laiko profesionalia masažiste, kuria niekada nesitikėjo būti, nes anksčiau save nuvertindavo. Dalijamės masažistės Vidos istorija.

Nusprendė dirbti masažuotoja

Anot moters, ji daug metų praleido tiesiog namuose augindama vaikus, nesuprasdama ir nežinodama, ką iš tiesų norėtų daryti gyvenime. „Man atrodė, kad esu mama, ir to užtenka. Tačiau visada mačiau, kad kitos moterys dirba, realizuoja save. Kartą savęs paklausiau, ką man labiausiai patinka daryti. Supratau, kad man patinka medicina ir rūpintis žmonėmis. Masažo klinika buvo artimiausias įmanomas pasirinkimas. Todėl nusprendžiau pasiekti savo svajonę – tapti masažuotoja. Ja tapau ir dabar turiu dar vieną – nuosava masazo klinika. Tikiu, kad ją pasieksiu“, – sako masažistė.

Kursai buvo naudingi

Pirmiausiai moteris lankė profesionalius masažo kursus, ten susipažino su žmogaus anatomija, su masažo paskirtimi, nauda. Kursai turėjo teorinius ir praktinius užsiėmimus, reikėjo laikyti egzaminus, vėliau buvo išduodamas sertifikatas, leidžiantis dirbti kaip nori ir kada nori, nurodantis, jog tai yra oficialu – gali būti masažiste, turinčia tam oficialius įrodymus. Vida sako, kad kol mokėsi, visiems šeimos nariams nuskildavo, nes judesius būdavo patogu treniruotis ant vyro ir vaikų nugarų, kojų, rankų.

Darbas reikalauja ištvermės

Dabar moteris dirba vienoje klinikoje, kabinetą pamainomis dalijasi su kitais masažuotojais. Ji specializuojasi anticeliulitiniame masaže, atliekamame rankomis. Taip pat nugaros ir strėnų masaže, reikalingame reabilitacijos metu, esant skausmams.

Įsirengti savo kabinetą – svajonė

Užtikrintai ir ryžtingai Vida kalba apie savo tolimesnę svajonę, kurią ji jau kartais pavadina ir „planais“. Tai – nuosava masazo klinika. „Kol kas dar turiu sukaupti savo darbinės patirties. Tada prasidės investicijų paieškos. Masažas yra puikus dalykas, ir dirbti yra labai įdomu, nors ir tenka dirbti fiziškai ir būti ištverminga. Tačiau noriu turėti nuosavą kliniką, o ne visada pas kažką dirbti. Reikės greitu metu imti ieškoti lėšų investicijoms. O tada atidaryti savo saloną“, – sako Vida.

162
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>