Laikas namams – malonus ir vaikystės prisiminimus sužadinantis laikas

Ko gero žmones galima būtų padalinti į dvi grupes, diskutuojant tema „kas geriau – namas ar butas?“. Tačiau tiek vieni, tiek kiti sutiktų, kad laikas namams, t.y. namų kūrimui – kone viena maloniausių sričių, kurioje gali atsiskleisti kiekvieno žmogaus kūrybinės galios ir fantazija.

namukaiTaip pat, ko gero, nediskutuotina, jog žmogaus ir gamtos santykis – unikalus. Gamtoje žmogus atsipalaiduoja, pailsi, nusiramina. Todėl, net jei žmogų labiau traukia prie urbanistikos, prie miesto, jis visuomet norės sugrįžti į gamtą ir bent keletą dienų praleisti be triukšmo, artimųjų ar draugų aplinkoje.

Šis faktas turbūt ir daro įtaką tam, kad vis daugiau žmonių keliasi gyventi į nuosavus namus ar stengiasi įsigyti bent nedidelį žemės plotelį, kuriame galėtų jaustis šeimininku. Tačiau neretai pasitaiko, jog dėl tam tikrų priežasčių (tai gali būti įvairios biurokratinės priežastys ar lėšų stoka) žmonės negali įsigyti ar pasistatyti namo savo valdose. Tokiu atveju bene paprasčiausias pasirinkimas – namukai ant ratų ar nedideli pastatomi vagonėliai, kurių stovėjimo nebūtina deklaruoti ir kuriuose galima jaukiai praleisti vasaros savaitgalius ar atostogas.

Taigi, tokie namukai tampa nedideliu prieglobsčiu, tinkamu nakvynei ar vėsesniu oru. Tačiau jų apipavidalinimas taip pat svarbus, – juk visuomet savo namuose, nesvarbu kur jie bebūtų, norisi jaustis jaukiai ir saugiai. Todėl svarbus laikas namams, skirtas gyvenamosios erdvės jaukinimui. Jaukumą kiekvienas supranta skirtingai. Vieni vadovaujasi spalvomis, medžiagomis, kiti atkreipia dėmesį į įvairias interjero detales, treti gi labiau orientuojasi į pastato išorę. Tačiau tikslas visuomet vienas – maloniai praleisti laisvalaikį savo susikurtoje aplinkoje.

Nedideli namukai ant ratų asociatyviai žadina pojūčius, susijusius su nuotykiais. Ko gero vaikystėje tokie namukai būtų buvę vieta, kurioje norisi gyventi, kurioje galima kurti savo pasaulį. Tam įtaką daro įvairios nuotykių knygos ar kiti meno kūriniai – paveikslai, filmai, pasakos. Tad kiekvienas, kuriame dar gyvas vaikas, su mielu noru įgyvendina (žinoma, jei tik turi visas galimybes) savo vaikystės svajones.

Laikas namams – toks yra vienos iš internetinių parduotuvių pavadinimas, tinkama viena svajonių įgyvendinimui. Čia gausu namų apyvokos prekių ir prekių, skirtų namų priežiūrai. O juk, kaip ten bebūtų, kiekvienas suaugęs, nors ir vadovaudamasis vaikiškomis svajonėmis, ieško komforto. Nežinia tik ar dėl to, kad gali sau tai leisti, ar todėl, kad kitokio, nepatogaus gyvenimo nebeįsivaizduoja. Tačiau bet kokiu atveju yra vienbalsiai sutinkama, jog laikas, skirtas namams, nesvarbu ar gaminate šeimyninę vakarienę, ar planuojate įsigyti kokį nors namų apyvokos daiktą, visuomet mieliausias. Nes tai yra būdas išreikšti save ir susikurti sau tinkamą aplinką.

64
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>