Naujo traktoriaus įsigyjimas

TraktoriaiJei ketinate atnaujinti ar plėsti savo ūkį, o galbūt esate tik veiklą pradedantis ūkininkas, nauji traktoriai turėtų būti tai, apie ką reikia susimąstyti. Juk traktorius yra vienas iš svarbiausių darbo įrankių kiekviename moderniame ūkyje. Į ką atkreipti dėmesį renkantis naują traktorių ir išvis – kur jo dairytis? Tai iš tiesų itin svarbus pirkinys, nes kainuoja labai daug. Žinoma, visuomet galite dairytis ir į naudotą techniką, tačiau tokiu atveju jums reikėtų įvertinti visas rizikas. Pirkdami naudotą techniką, jūs niekada nežinote, kokios ji būklės ir kaip su ja buvo elgiamasi buvusio šeimininko. Taip, visuomet galite ją tikrinti pas specialistus, tačiau vietos rizikai vis dar lieka. Tai reiškia, jog sutaupę pinigų ir vietoj naujo traktoriaus įsigiję naudotą, jūs taip pat rizikuojate prarasti pinigus kuomet reikės remontuoti dažnai gendančią techniką. Be to, jūs prarasite ne tik savo pinigus, bet ir laiką bei darbo jėgą, kuri yra itin svarbi sezoniškuose žemės ūkio darbuose. Tikriausiai nėra nieko blogiau, nei per darbų įkarštį pavedusi technika.

Kur dairytis naujo traktoriaus?

Dabar, kai jau tikriausiai esate apsisprendę, jog nauji traktoriai yra kur kas geresnis pasirinkimas, nei naudota technika. Žinoma, teks sumokėti daugiau, tačiau būsite kur kas ramesnis dėl savo rytojaus ir jei pasirinksite teisingai, investicija tikrai atsipirks. Lietuvoje yra keletas įmonių, kurios siūlo įsigyti naujus traktorius, todėl jums derėtų apsispręsti iš kur pirksite savo naują techniką. Pirmas dalykas, kurį turėtumėte apžiūrėti – įmonių tinklapiai. Kaip pavyzdį paimkime https://www.dotnuvabaltic.lt tinklapį. Jame galite rasti išsamią informaciją, su visais siūlomais modeliais, jų aprašymus bei techninius duomenis, todėl galite iš anksto susidaryti nuomonę apie tai, iš kokių modelių galėsite pasirinkti. Taip pat, tinklapyje yra pateikiamas žemėlapis, kuriame galite matyti, kur galima apžiūrėti vieną ar kitą traktorių. Prie viso to, šalia kiekvieno traktoriaus modelio yra pateikiami ir vadybininkų kontaktiniai duomenys, todėl jei susidomėsite kuriuo nors iš traktorių, nieko nelaukdami galite susisiekti su vadybininku ir sužinoti daugiau informacijos ar net susitarti dėl susitikimo.

160
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>