Naujos statybos butai Vilniuje

Turbūt nereikia nė sakyti, kad nuosavas būstas daugumai mūsų kelia asociacijas su saugumu, šiluma ir jaukumu. Taigi, anksčiau ar vėliau ateina laikas, kuomet norima atsisakyti būsto nuomos ir įsigyti nuosav butą, kuriame galima jaustis ramiai ir saugiai. Vis dėlto, tai kelia daugybę klausimų: kokį butą pasirinkti – naujos ar senos statybos ar kokią buto vietą asirinkti? Iš pradžių viskas gali pasirodyti gana elementaru, tačiau pradėjus analizuoti rinkos siūlymus ir kainas, tai gali pasirodyti ir kiek sudėtingiau nei atrodė iš pradžių. Taigi, net ir klausimas, kas geriau: senos ar naujos statybos butai Vilniuje gali pasirodyti ne toks ir paprastas.

Naujos statybos butai VilniujeVisų pirma, į ką dažniausiai atkreipiamas dėmesys, renkantis butą, paprastai yra jo kainą. Naujois statybos butų kaina gali pasirodyti didesnė, taigi, ir minties įsigyti naujos statybos butą kartais atsisakoma. Vis dėlto, po kelių metų suvokiama, kas vis dėlto pasirinkta klaidingai. Po kelių metų norisi kažko naujesnio, taigi, pradedama dairytis naujo buto. Žinoma, įvairūs keitimai yra įmanoma, tačiau reikės sutvarkyti tikrai nemažai dokumentų, o tai,m reikia pripažinti, tikrai vargina. Be to, pastebima, kad senos statybos butuose sąskaitos už šildymą tikrai nedžiugina. Tuo tarpu naujos statybos butuose sąskaitos už šildymą yra ženkliai mažesnės, taigi, nors pradinis įnašas sumokamas didesnis, tačiau laikui bėgant suprantama, kad tai nebuvo jokia „permoka“, ir vėliau visa tai atsiperka.

Tikrai nemažai žmonių teigia, kad naujos statybos butų išplanavimas yra priimtinesnis nei senos statybos butų, taigi, rečiau daromi įvairūs pertvarkymai (pavyzdžiui, sienų griovimas). Atsikrausčius į naujos statybos butą, jį galima susitvarkyti taip, kaip norisi, ir norint susikurti savo namus nereikia lupti senų grindų ar senų tapetų. Nors namų apdaila turi būti daroma nuo pat pagrindų, tačiau tai dažnai būna maloniau nei naikinti prieš tai gyvenusių žmonių „pėdsakus“ ir persitvarkyti namus savaip.

Naujos statybos butai paprastai būna gana patrauklioje vietoje, pavyzdžiui, naujos statybos butai Šnipiškėse pasižymi tuo, kad iš čia patogu nuvažiuoti į praktiškai bet kurią Vilniaus vietą. Tai pat gana patogios ir automobilių stovėjimo aikštelės – namo gyventojai visada randa, kur pasistatyti savo automobilį, ir norint tai padaryti, visai nereikia važinėti pro aplinkinius namus, ieškant laisvos vietos.

Taigi, prieš įsigyjant nuosavą butą, reikėtų gerai pagalvoti, ar tikrai verta rinktis pigesbnį variantą ir pirkti senos statybos butą, ar neatsisakyti savo minties įsigyti naujos statybos butą ir sumokėti kiek didesnę sumą.

81
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>