Naujos statybos Vilniuje – funkcionalumo, stiliaus ir komforto dermė

Butai VilniujeGalvodami apie nuosavą būstą, keliame jam itin didelius reikalavimus. Norime, kad namai būtų funkcionalūs, patogūs, jaukūs ir kurtų harmoningą atmosferą. Kad įgyvendintume visus šiuos tikslus, turime neskubėti – naujos statybos Vilniuje džiugina itin plačia nekilnojamojo turto pasiūla, todėl negailėkite laiko svajonių namų paieškai. Jei abejojate dėl savo sprendimo arba būsto paieškai negalite skirti papildomo laiko, paprašykite nekilnojamojo turto brokerių pagalbos – ilgametę patirtį turintys NT specialistai, įvertinę jūsų poreikius ir lūkesčius, atrinks ir pateiks konkrečiai jums aktualius nekilnojamojo turto pasiūlymus.

Kodėl verta gyventi naujos statybos daugiabutyje?

Nors didmiestyje galima rinktis iš itin plačios senos statybos daugiabučių pasiūlos, siūlome pirmenybę skirti naujos statybos namams. Visų pirma, šis sprendimas užtikrins pageidaujamą gyvenimo komfortą – tokie namai žavi savo naujumu ir estetika, švariomis laiptinėmis, saugia gyvenamąja aplinka ir jaukia kaimynyste. Daugelis naujų projektų turi jaukius vidinius kiemelius, kuriuose malonu leisti laiką su draugais ir artimaisiais. Daugiabučiai statomi šalia žaliųjų teritorijų, parkų ir miškelių, kur galėsite pasivaikščioti su šeimos nariais ar mylimu augintiniu. Dar vienas privalumas – struktūriškai patogi daugiabučių vieta. Nors daugelis projektų įrengiami kiek atokiau nuo didžiųjų miesto gatvių, išplėtota infrastruktūra užtikrins maksimalų patogumą – svarbiausius miesto objektus pasieksite greitai ir patogiai, nepriklausomai nuo to, ar naudositės viešuoju transportu, ar nuosavu automobiliu. Vertinant naujos statybos daugiabučių privalumus, būtina išskirti ir didesnį saugumą bei patogumą. Paprastai namų teritorija yra stebima vaizdo kameromis, o į butus galima patekti tik pro rakinamas laiptines. Požeminės automobilių stovėjimo aikštelės suteikia daugiau saugumo ir padeda išvengti varginančios stovėjimo vietų paieškos.

Racionalus finansų įvertinimas

Nors gyvenimas sostinėje, naujos statybos daugiabutyje žavi savo privalumais ir patogumu, nepamirškite objektyviai įvertinti savo finansinių galimybių – ar tikrai nekilnojamojo turto įsigijimas netaps sunkiai pakeliama našta? Jei ketinate dalį pinigų skolintis, siūlome iš anksto pasikalbėti su bankų darbuotojais ar kredito unijų vadybininkais, kurie, įvertinę jūsų galimybes ir lūkesčius, padės priimti optimaliausią sprendimą. Siekiantiems taupyti verta pagalvoti apie būsto su daline apdaila įsigijimą. Tiesa, nepamirškite, kad remonto darbai pareikalaus ne tik papildomų išlaidų, bet ir laiko. Apskaičiuokite, kokio dydžio butas atitiks jūsų ir jūsų šeimos narių poreikius. Galvokite ne tik apie dabartinius savo poreikius, bet ir ateities planus, pvz., galbūt galvojate apie šeimos pagausėjimą? Iš kitos pusės, reikėtų žinoti, kad nors mažesnės kvadratūros butas siejamas su mažesnėmis išlaidomis, vertinant kvadratinio metro kainą, didesnės erdvės būstas yra finansiškai naudingesnis sprendimas.

173
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>