Palaidinės ir golfai: kokį modelį rinktis?

Kai kurios moterys baiminasi drabužius pirkti internetu: kartais daiktas atrodo labai gražus pažiūrėti, nuotraukoje esančiam modeliui taip pat puikiai tinka, tačiau, deja, kartais gavus daiktą, tenka nusivilti, jei jis pasimatavus visiškai netinka. Kad taip nenutiktų, kiekviena moteris turėtų nustatyti savo figūros tipą, ir žinoti, kas jai tinka. Taip būtų galima išvengti drabužių grąžinimo. Palaidinės, kaip ir bet koks kitas drabužis turi būti pasirenkamas, įvertinus savo figūros tipą.

palaidinėsJei jūsų figūra kriaušės tipo (siauri pečiai, maža ar vidutinio dydžio krūtinė ir platūs klubai), pabrėžkite viršutinę kūno dalį. Rinkitės palaidines, puoštas įvairiais raukiniais bei įdomiomis detalėmis – taip nukreipsite dėmesį nuo plačių klubų. Jums puikiai tiks palaidinės "V" formos iškirpte, kuri taip pat gali būti dekoruota kristalais ar išsiuvinėta. Megztinius rinkitės asimetriškus, nes horizontalios linijos dar labiau išryškins plačius klubus. Golfai turėtų būti dekoruoti raukiniais, aplikacijomis, svarbiausia, kad viršutinė kūno dalis būtų kuo labiau paryškinta. Švarkelius ir platus rinkitės tokius, kurie pabrėžia pečių liniją.

Jei jūsų figūra obuolio tipo (vidutinio dydžio ar didelė krūtinė, atsikišęs pilvas, siauroki klubai), jums svarbiausia nukreipti dėmesio nuo liemens. Rinkitės palaidines, kurios pradeda platėti nuo krūtinės apačios.  Golfai gali būti dėvimi su gana atviru  kontrastingos spalvos švarku. Puikiai tinka "V" formos gilesnės iškirptės, taip pat ir palaidinės, vos dengiančios užpakalį.  Venkite labai prigludusių drabužių. Labiausiai tinka tokios palaidinės, kurios platesnės ties pilvo sritimi.

Jei jūsų figūra smėlio laikrodžio tipo (siauras liemuo, viršutinė kūno dalis panašaus pločio kaip ir apatinė), jums tinka praktiškai viskas, tačiau visų svarbiausia – pabrėžti privalumus. Venkite "beformių" drabužių, kurie paslėptų jūsų figūrą. Jums puikiai tinka įliemenuotos palaidinės, pabrėžiantys liemenį švarkai, megztiniai ir golfai. Rinkitės aptemptus drabužius, tačiau venkite "išdarkyti" figūrą, pavyzdžiui, nesirinkite gausiais raukiniais puoštų palaidinių, nes jos dar labiau paryškins viršutinę kūno dalį, ir figūra atrodys nesimetriška.

Jei esate labai smulki, jums labiausiai tiks stambaus rašto palaidinės. Venkite smulkių raštų ir tamsių spalvų.

Taigi, kad apsidraustumėte nuo nesėkmingų pirkinių internetu, neužtenka vien tik žinoti savo drabužių dydį: kartais tai, kas tinka vienai tokį pat dydį nešiojančiai moteriai, nebūtinai tiks ir kitas, nes tai, kaip atrodys drabužis apsirengus, labiausiai priklauso nuo figūros tipo. Džiaukitės sėkmingais pirkiniais internetu!

50
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>