Kasečių pildymas: paprasčiau ir pigiau

Daug žmonių klausia: kaip yra geriau: kasetes pildyti ar pirkti naujas? Ar skiriasi kokybė? Ar pildymas atitinka naujų kasečių kokybę?

pildymasKasečių pildymas leidžia sutaupyti net 20-30 kartų. Pildant rašalo kasetes ne tik sutaupoma, bet ir tausojama aplinka. Kaskart papildžius kasetę, nereikia išmesti senos, todėl  sumažinama šiukšlių, Šiandien ekologija – gana svarbi tema, žmonės vis labiau stengiasi neteršti aplinkos, o ją tausoti. Pildant kasetę, rašalas praktiškai atitinka originalių kasečių rašalą, tad kam mokėti brangiau, jei galima sutaupyti?

Kasečių pildymas labiausiai leidžia sutaupyti tiems, kurie spausdina tikrai daug. Pavyzdžiui, įvairiuose biuruose tiesiog  neįmanoma išvengti dokumentų spausdinimo, ir tai gali kainuoti tikrai nemažai. Kasečių pildymas leidžia sumažinti spausdinimo išlaidas net 95%.

Kai kurie mano, kad daug kartų pildant tą pačią kasetę, rašalas išnaudojamas ne visas, o likęs išdžiūva, tačiau taip manyti yra klaidinga – gali išdžiūti ir originalių kasečių rašalas, jei ilgą laiką nebus spausdinama. Daugkartinio naudojimo kasetės gali būti pildomos neribotą kiekį kartų. Vartotojai nepastebi skirtumo tarp papildytų ir originalių kasečių, žinoma, jei jos būna papildytos kokybišku rašalu. Kai kurios įmonės teikia garantiją, užtikrinančią, kad paslauga buvo atlikta kokybiškai, o naudotas rašalas – nesiskiriantis kokybe nuo originalių kasečių.

Tikrai nereikia ilgai laukti, kol kasetė bus užpildyta – jas galite pasipildyti ir patys, įsigiję iš pardavėjų kokybiško rašalo. Tai padaryti tikrai nėra sudėtinga, rašalo kasetes gali pasipildyti ir patys biuro darbuotojai. Jei kasetes pildo tokias paslaugas teikianti įmonė, tai gali užtrukti vieną ar dvi darbo dienas, tačiau tai gali atlikti ir ne tik šios srities profesionalas – pasipildyti rašalo kasetę gali praktiškai bet kas. Užpildytos kasetės gali būti pristatomos į reikiamą vietą.

Kai kurie rašalo pildymo paslaugų tiekėjai suteikia vienerių metų garantiją, kuri užtikrina, kad teikiama paslauga yra kokybiška.

Svarbu ir tai, kad originalių ir papildytų kasečių rašalas neturi įtakos spausdinimo greičiui – jis yra lygiai toks pats. Taigi, jei originalios kasetės niekuo nesiskiria nuo papildytų, juk galima ir šiek tiek sutaupyti, tiesa? Ne visada mokant brangiau gauname kokybiškesnę prekę, taigi, sutaupytus pinigus galime skirti ir kitiems dalykams. Papildytos kasetės atitinka 95–98% originalių kasečių kokybės, taigi, skirtumas tikrai nėra labai žymus, tokį skirtumą galėtų pastebėti tik labai akylus profesionalas, tačiau tai tikrai nepastebima, rašalą naudojant kasdienėms spausdinimo reikmėms.

52
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>