Populiarūs foteliai ir sofos

Domus galerijaJūsų namuose gali atsirasti nuostabūs foteliai ir sofos, ir tai turbūt labai greitai taps mėgstamiausiu kiekvieno gyventojo baldu. Juk kas gali būti smagesnio, negu sėdėti minkštame krėsle, fotelyje arba ant sofos. Tačiau šie išskirtiniai baldai jūsų namams taip pat turi savo madingumo ir nemadingumo vėjus. Todėl, jeigu norite, kad namuose dar ilgai būtų gražu, iškart rinkitės tokias sofas ir fotelius, kurie dar tik pradėjo ropštis į mados viršūnę. Tuomet ilgiau turėsite juos kaip morališkai nepasenusius.

Maža sofa kaip fotelis

Vienas iš stilingų interjero akcentų dabar yra itin maža sofa, net panaši į fotelį. Tai labai tinka mažuose, kompaktiškuose butuose. Vietoje vienos didelės sofos arba vieno didelio minkšto baldų komplekto, geriau yra statyti kelias minkštas sofas, dvi ar tris. Arba dvi minkštas sofas ir vieną fotelį. Tuomet nereikės būtinai atlaisvinti viso pasienio, galėsite baldus išskirstyti taip, kaip jums geriau. Gal per vidurį pastačius kokį gražų staliuką, bus galima tokiu būdu įrengti savotišką poilsio oazę. Itin jaukią ir stilingą.

Supamasis krėslas

Kaip iš senų pasakų apie žiemą, kai prie židinio sėdi senelė, ir supasi krėsle, taip ir jūs dabar galite turėti tokį krėslą. Toks krėslas nebūtų patogi alternatyva vietoje darbo kėdės, ar darbo baldų, tačiau apskritai pasisupti ir smagiai pailsėti tokiame krėsle jums tikrai patiks. Itin smagu jame sėdint žiūrėti televizorių, skaityti knygą ar tiesiog užmigti.

Fotelis kaip psichologo kabinete

Tai kėdė – fotelis – supamojo krėslo pusbrolis. Tokia kėdė taip pat turi tam tikrą judesio ir spyruoklių sistemą, todėl joje sėdint galima šiek tiek lengvai sūpuotis. Joje visada smagu, jauku ir tikrai norisi taip atsipalaiduoti, kad bėdų iškart lieka mažiau. Be to, tokios kėdės turi ir labai lengvą, jaukų dizainą. Jos turi išlankstytas apačias, kurios užima visai mažai vietos, taigi, puikiai tiks bet kuriame kambaryje.

Jaukus senelio fotelis

Jeigu pasiilgote klasikos, jums reikėtų namuose jaukaus, galbūt pinto fotelio. Čia svarbu bus ne tik pats fotelio dizainas, bet ir tai, ką uždėsite ant to fotelio. Jeigu užmesite ant jo minkštą, gražų, pūkuotą, o gal languotą pledą, iškart galėsite džiaugtis dar didesniu jaukumu. Tiesa, jeigu mėgstate senovinius daiktus ir baltus, tai vertėtų įsigyti ryškios spalvos fotelį, koks madingas buvo 70 – aisiais. Tai gana kietas, tačiau aiškią kampuotą formą turintis fotelis.

154
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>