Renkamės skalbimo mašiną – į ką atsižvelgti?

Didelėse ir patikimose interneto parduotuvėse rinktis skalbimo mašiną smagu, nes pasirinkimas yra didžiulis. Tuo galima įsitikinti čia: https://www.b-a.eu/c1485/Skalbimo-masinos. Tačiau drauge pirkti skalbimo mašiną yra ir šioks toks iššūkis – nelengva išsirinkti tinkamiausią iš tokios gausybės. Be abejo, žmonės, kuriems reikia skalbimo mašinos kuo pigiau, veikiausiai tik tuo kriterijumi ir vadovausis, todėl jiems per daug gilintis į kitus parametrus nereikės. Tačiau tie, kas čiups ne pačią pigiausią prekę, o geriausiai atitinkančią lūkesčius, turės pasidomėti kai kuriais parametrais. Į ką atkreipti dėmesį, kai perkate naują skalbimo mašiną? Pateikiame trumpą gidą po skalbimo mašinų ypatybes, kuris padės skalbimo mašiną internetu kaina prieinama išsirinkti lengviau.

Skalbimo mašinos talpa

Skalbimo mašinosVienas svarbus rodiklis, į kurį turite būtinai atsižvelgdami besirinkdami sau skalbyklę – tai jos talpa. Ši yra nurodoma paprastai kilogramais, kiek kilogramų skalbinių galima sugrūsti į skalbimo mašinos būgną. Jeigu gyvenate vienas ar dviese, dirbate „švarų“ darbą kabinete, neverčiantį nuolat keisti drabužių ir juos skalbti, tuomet jums gali pakakti kad ir mažesnės, 4 – 5 kg talpos skalbimo mašinos. Tai aktualu ir tiems, kas nori sutalpinti skalbimo mašiną namuose kompaktiškai, mat mažesnės talpos buitinė technika užims ir mažiau vietos. Visgi, jeigu šeima didesnė, vaikai nuolat išsitepa drabužius, or ir darbai gamyboje ar žemės ūkyje dažni, tuomet skalbsite dažniau. Tuomet iškart verta pirkti didesnę skalbimo mašiną, talpinančią bent 7 ar net iki 12 kg drabužių, skalbinių. Tada vienu kartu galėsite išskalbti visą krūvą. Tai bus greičiau ir taupiau energijos atžvilgiu.

Gamintojas

Būtent pirkdami internetu turite idealias sąlygas pasidomėti gamintoju, kurio produkciją renkatės. Tikria rasite įvairios informacijos, atsiliepimų apie tam tikrus gamintojus ir jų prekes. Gamintoju geriausia domėtis tada, kai jau pagal visus kitus kriterijus būsite išsirinkę tinkamas skalbimo mašinas.

Energinis efektyvumas

Kuo labiau skalbimo mašina taupo energiją, tuo daugiau pliusų prie savo „A“ raidės ji turės. Energiją taupančios skalbimo mašinos bus brangesnės, tačiau atsipirks elektros suvartojimu. Taip pat jūs ir būsite draugiškesnis gamtai, aplinkai, jeigu mažiau vartosite energijos.

Skalbimo programos

Jeigu žinote, kad nuolat tenka keisti patalynę, skalbti baltus dalykus, tuomet jūsų skalbiniams reikės karšto skalbimo, gal net balinimo. Jeigu skalbiate pėdkelnes, švelnius gifiūrinius megztinius – tai daryti reikia itin švelniai, siekiant nepažeisti audinio. Karštas vanduo ar labai didelės apsukos gali sugadinti trapius drabužius ir šie susitrauks, išsitampys ar praras savo formą. Pagalvokite, kokių poreikių turite jūs ir jūsų skalbiniai ir rinkitės tokią skalbimo mašiną, kurioje būtų pakankamai skalbimo programų, leidžiančių skalbti norimu greičiu, norimoje temperatūroje ir pasirenkant pageidaujamą gręžimą.

Skalbinių gręžimas

Taip priėjome prie dar vienos svarbios skalbimo mašinos funkcijos – skalbinių gręžimo. Jeigu norite, kad skalbiniai kuo greičiau išdžiūrų, jums reikia galinga ir greitai gręžiančios skalbimo mašinos. Tačiau verta pasidomėti, ar skalbinius galėsite gręžti tik labai greitai, ar ir lėčiau. Idealu, jeigu mašina turi galimybę skalbinius tiesiog išgręžti ir išdžiovint, tačiau taip pat gali gręžti ir labai švelniai.

156
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>