Kokios sekso prekės naudojamos heteroseksualių porų?

Vyrauja nuomonė, kad sekso prekės gali būti naudojamos tik vienišų žmonių ar homoseksualių porų. Tikrai taip nėra. Sekso prekės gali padėti pagerinti lytinius santykius tarp porų, įnešti į miegamąjį naujovių ir užtikrinti, kad lytiniai santykiai nebus… nuobodūs.

sekso prekėsTaigi, kokios erotinės prekės dažniausiai naudojamos heteroseksualių porų?

Varpos žiedai gali prailginti lytinį aktą. Jas naudoja vyrai, besiskundžiantys pernelyg greita ejakuliacija. Priešlaikine ejakuliacija skundžiasi tikrai nemažai vyrų, todėl varpos žiedas – vienas geriausių būdų, padedančių pailginti lytinį aktą. Tačiau, reikėtų atsiminti, kad varpos žiedas negali būti mūvimas ilgiau nei pusvalandį – tai gali lemti kraujotakos problemas. Kad žiedas užtikrintų malonumą abiems partneriams, galima rinktis vibruojančius žiedus, tačiau sunku pasakyti, kokį jų rinktis yra geriausia. Kai kurios moterys teigia, kad ne visi vibruojantys žiedai pakankamai stimuliuoja klitorį, todėl, norint išsirinkti geriausią vibruojantį žiedą, tenka nemažai eksperimentuoti.

Tokios erotinės prekės, kaip masturbatoriai ar vibratoriai gali būti naudojamos masturbacijai. Dauguma porų, išbandžiusių abipusę masturbaciją (vienas partneris masturbuojasi stebint kitam), gali tikrai jaudinti, be to, vibratoriai gali būti naudojami ir moters klitorio stimuliacijai sekso metu. Niekam ne paslaptis, kad moterims tikrai sunkiau nei vyrams pasiekti orgazmą, todėl reikalinga papildoma stimuliacija.Šiandien vibratorių galima rasti tikrai gausų pasirinkimą, taigi, kiekviena moteris jį gali išsirinkti pagal savo individualius poreikius.

Dar kitokios sekso prekės – skirtos analiniams malonumams. Nors tai patinka tikrai ne visiems, tačiau dauguma tiesiog… nėra bandę ir vadovaujasi stereotipais, kad analiniu seksu mėgaujasi tik homoseksualai. Tikrai taip nėra. Vyrams analinis seksas patinka jau vien dėl to, kad stimuliuojama prostata, ir galima pasiekti visai kitokį orgazmą nei įprasta. Analiniams malonumams gali būti naudojamos prisegamos varpos (vadinami strap'onai), analiniai kaiščiai bei falo imitatoriai (kurie, beje, gali būti vibruojantys arba ne).

Gali būti naudojamos ir tokios erotinės prekės, kaip įvairūs kostiumai, padedantys įkaitinti atmosferą, antrankiai, akių raiščiai ir t.t. Kiekvienas gali pasirinkti sekso prekių pagal savo poreikius. Tikrai nebegalime skųstis sekso prekių parduotuvių trūkumu: šiandien galime apsipirkti ir tiesiog internetu.

Perkant sekso prekes internetu, kai kurie žmonės jaučiasi jaukiau: niekas nemato, kokias prekes perkate, be to, jas gaunate diskretiškai supakuotas. Tačiau, žinoma, gėdytis tikrai nėra ko – jau praėjo tie laikai, kai apie sekso malonumus buvo tiesiog draudžiama kalbėti.

54
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>