Sieninės ir korpusinės spintos Vilniuje: naudingi patarimai

Kiekvienam būstui reikalinga talpi ir kokybiška spinta. Džiugu tai, kad spintos Vilniuje stebina itin plačia galimybių pasiūla. Nekalbant apie gamybines medžiagas ar dekoro elementus, paprastai išskiriamos dvi esminės spintų kategorijos: sieninės ir korpusinės spintos. Tiek viena, tiek kita grupė turi savų privalumų ir trūkumų, todėl racionaliai apsibrėžkite savo lūkesčius. Rekomenduojame bendrauti su patikimais spintų gamintojais ir pardavėjais, kurie gali užtikrinti aukštą kokybę ir patikimą baldų eksploataciją.

Korpusinių ir sieninių spintų skirtumai

SpintosKorpusinės spintos – tai baldai, turintys korpusą, t. y. nugaros dalį, šonus, viršų ir apačią. Paprastai korpusinės spintos naudojamos prieškambaryje, koridoriuje ar sandėliuke. Šie baldai gali būti nesunkiai pernešami iš vienos vietos į kitą ir pakeičiami naujais. Svarbus kriterijus – spintų užimama erdvė. Korpusinės spintos reikalauja kur kas daugiau vietos, lyginant jas su sieninėmis konstrukcijomis. Be to, paprastai korpusiniai baldai nėra talpūs – jie naudojami nedideliam daiktų kiekiui, pvz., indams virtuvėje ar statybiniams įrankiams garaže.

Miegamajam, vaikų kambariui ar kitoms erdvėms, kurioms keliame didelius estetikos ir funkcionalumo reikalavimus, paprastai pasirenkamos sieninės spintos – tai konstrukcijos, kurias montuojama į specialias kambario nišas. Minėtasis sprendimas leidžia efektyviai taupyti vietą ir išnaudoti kiekvieną patalpos centimetrą. Tai itin praktiškas pasirinkimas drabužinės įrengimui. Be to, pasirinkus stumdomas duris, sienines spintas galima montuoti net ir itin mažoje erdvėje, kurioje įprastos varstomos durys keltų kasdienių rūpesčių. Priklausomai nuo konkrečių pageidavimų, korpusinės spintos gali būti standartinės gamybos arba individualios konstrukcijos. Tiesa, paprastai sieninės spintos gaminamos pagal užsakymą, kad atitiktų ne tik konkrečios patalpos išmatavimus, bet ir derėtų prie individualaus būsto stiliaus.

Pradėkite nuo pradžių

Kad būtumėte tikri baldų kokybe, estetika ir funkcionalumu, visų pirma turite bendrauti su šios srities profesionalais. Klientų įvertintas Baltic baldų centras siūlo aukštos kokybės baldus, atitinkančius individualius pirkėjų poreikius. Patyrę ir ilgametę darbo patirtį turintys konsultantai atsakys į visus jūsų klausimus ir padės priimti konkrečiu atveju tinkamiausią sprendimą.

Primename, kad labai svarbu rasti tinkamą vietą spintai. Iš tiesų, apie tai reikėtų pagalvoti dar prieš įrenginėjant būstą. Architektai iš anksto sumontuoja nišas, skirtas sieninės spintos eksploatacijai. Vieta, kurioje ketinate statyti spintą, turi būti suremontuota. Labai svarbu, kad grindys, lubos ir sienos būtų lygios. Nekokybiškas darbas gali kelti daug rūpesčių ateityje, pvz., jei grindys bus nelygios, spintos durys nuslinks į žemesnę pusę, esant nelygioms luboms gali strigti stumdomos sistemos, nelygios sienos susijusios su prastesne estetika – spintos viduje bus matomi tarpai tarp lentynų ir sienų.

180
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>