Skauda sąnarius? Pasitikrinkite

Jeigu jus kankina kojų sąnarių skausmai, jeigu turite ortopedinių problemų, gali būti, kad tiesiog paprastas echoskopijos tyrimas ir profesionalus žvilgsnis greitai suras jūsų problemą ir padės pasveikti. Štai vienos laimingos pacientės istorija.

Kankino „neramių kojų sindromas“

Agnė sako, kad ji turbūt iš senelių paveldėjo „neramių kojų sindromą“, kurį, pasirodo, gali turėti labai daug kas. Ji visada, vos atsigulusi į lovą, prieš užmigdama, judina kojas. Tačiau ji pastebėjo, kad trukdo kitai lovos pusei miegoti ne tik dėl judinamų kojų, bet ir dėl pastebimų čiurnos skausmų.

Skaudėdavo dešinę koją

EchoskopijaAnot Agnės, skausmai visada pasireiškia naktį, dieną būna ramu. „Pastebėjau, kad keičiantis orams, ima mausti vieną čiurną. Taip stipriai, kad kartais ir vaistai nuo skausmo nepadeda. Tiesiog guliu ir kenčiu, o blogiausia – negaliu miegoti. Nors mano darbas protinis, tačiau ta koja ėmė velniškai kenkti. Negalėdavau iš skausmo užmigti, kol apie 4 – 5 ryto jau nuovargis pribaigdavo. Tai kaip gali paskui dirbti, jeigu tik kelias valandas miegojai? Nusprendžiau eiti pas gydytojus ir ieškoti priežasties“, – pasakoja moteris.

Poliklinikoje nieko nerado

Pacientė pirmiausia nuėjo į kliniką ir ten išdėstė visus galimus variantus. Gal atsinaujino vaikystėj turėta plokščiapėdystė, gal prasidėjo išsiplėtusių venų reikalas, o gal čia „neramių kojų sindromas pasireiškia“. Ji gavo siuntimus pas gydytojus, kurie gana atmestinai patikrino tik tai, ką buvo būtina, ir buvo be jokio atsakymo paleista namo. Tuomet suprato, kad reikia eiti į gerą privačią ortopedijos kliniką ir ten ieškoti atsakymų.

Echoskopas rado bėdą

Galiausiai, kad ir kiek buvo anksčiau daryta tyrimų, geriausią atliko echoskopijos tyrimas. Gydytojas per dvi minutes preliminariai diagnozavo, kas gali būti, beliko padaryti tą patvirtinančius tyrimus. Echoskopas iškart tai ir parodė – matėsi, kad kažkada buvo trūkęs raištis, jis buvo pažeistas ir vėl sugijęs, o kojos sąnarys toje vietoje turėdavo uždegimą ir ten kaupdavosi skystis. Tad Agnei buvo paskirta nedidelė chirurginė procedūra, po kurios ji vėl galėjo vaikščioti ir jaustis visiškai sveika.

164
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>