Skolų išieškojimas – menas?

Krizė paveikė įvairius visuomenės sluoksnius, ypač verslininkus ir tai ypač atsispindi buhalteriniuose skaičiukuose ir stulpelyje „skolininkai“. Iš skolininkų negauti pinigai gali net tapti įmonės itin blogos situacijos ar net bankroto priežastimi, nes kasdieniniai veiklai reikalingi pinigai yra tiesiog „užšaldyti“. Tad įmonės priverstos prisiminti skolų išieškojimo pagrindus.

Skolų išieškojimas - menasAnot UAB Conlex, skolų išieškojimo ir bankroto administravimo specialistų, paprastai pirmieji bandymai atgauti paskolintus pinigus prasideda nuo ilgų „romantiškų“ pokalbių telefonu įkalbinėjant grąžinti skolą. Jei tai nepadeda, o dažniausiai taip ir būna, įmonės griebiasi kitos taktikos – užverčia skolininkus laiškais, išmargintais grėsmingai atrodančiu raudonu šriftu. Deja, jei ši taktika naudojama prieš kokį dešimtmetį ir buvo veiksminga, šiandien ji prilygsta švelniam pakutenimui ir skolininkų visai neveikia. Žinoma, įmonės siekdamos atgauti paskolintas lėšas gali eiti ir sunkiuoju – teismo keliu, bet tai tik papildomas pinigų ir laiko švaistymas. Juk areštavus turtą ar sąskaitas vis tiek savo pinigus matysite kaip ausis be veidrodžio.

Todėl šiandien protingiausia kreiptis į skolų išieškojimo įmones, norint atgauti savo pinigus. Tiems, kurie galvoja, kad skolų išieškojimas primena holivudinį filmą apie mafiją, teks nusivilti. Skolų išieškotojai – kvalifikuoti, gerai savo darbą išmanantys specialistai, kurie kiekvienam savo klientui suras optimaliausią skolos išieškojimo būdą, sutvarkys visus reikalingus dokumentus už jus ir akylai stebės skolos išieškojimo vykdymą. O jei atsitinka taip, kad skolininkas yra tikras drąsuolis ir atiduoti pinigus jam visai nerūpi, skolų išieškojimo įmonės padės skolą prisiteisti bei už jus paruoš visus reikalingus dokumentus teismui.

27
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>