Talpusis Asus K55A

Jei neesate užkietėjęs kompiuterinių žaidimų mėgėjas, tai Asus K55A modelyje esantis grafika tikrai atitiks jūsų reikalavimus, kadangi žemesnės rezoliucijos žaidimai tikrai gerai veiks su šiuo kompiuterio modeliu, kuris yra pritaikytas tiek darbui, tiek pramogoms, tačiau jai jūs prie kompiuterio daugiau laiko žaidžiate ir vertinate tik žaidimų palaikymo galimybes, tuomet Asus K55A nešiojamasis kompiuteris nėra jums tinkamas pasirinkimas.

Šio Asus K55A kietieji diskai yra didelės talpos. Leis saugoti tikrai daug įvairios paskirties failų, duomenų. Jo dviejų su puse kilogramo svoris be problemų leis pasiimti savąjį Asus K55A kompiuterio modelį kur tik jums reikia, patvarus aliuminio korpusas apsaugos jūsų kompiuterį nuo galimų išorinių kenksmingų poveikių, tokių kaip maži smūgiai, vibracija.

Šio nešiojamojo kompiuterio ekranas nevarginantis akių, vidutinio ir plačiai naudojamo dydžio, tai yra 15,6 colių, tad Asus K55A saugo ne tik jūsų informacinius failus bet ir sveikatą, o aukštos HD raiškos vaizdas visada leis mėgautis geros kokybės, maloniais akims filmais ar kitais vaizdais.

Šio Asus K55A modelio procesorius pakankamai greitas siekia 2,3 GHz greitį, o dėl jame esančio Turbo boost procesoriaus greitis gali padidėti netgi iki 3,3 Ghz greičio.

Asus K55A kompiuteryje yra integruota 0,3 vaizdo kamera, kurios dėka bendraudami vaizdo pokalbiais galėsite būti matomi savo pašnekovų, taip pat yra įmontuota gera garso sistema, bei mikrofonas, kurie yra reikalingi pokalbių metu, ar tiesiog mėgaujantis filmais ar besiklausant muzikos iš savojo Asus K55A kompiuterio modelio.

35
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>