Vaikiški šviestuvai: kaip pasirinkti?

Vieniems namų interjero kūrimas – vienas džiaugsmas, kitiems – galvos skausmas. Bet kuriuo atveju labai svarbu įvairias detales rinktis atsakingai: juk nenorite artimiausiu metu visko vėl perstatyti iš naujo. Norintieji šiek tiek atsipūsti dažniausiai pradeda nuo vaikų kambario, tačiau ir ši erdvė reikalauja nemažai pastangų bei kūrybiškumo. Kad sukurtumėte tinkamą atmosferą ir pabrėžtumėte šio kambario paskirtį, labai svarbu išrinkti tinkamą apšvietimą ir kokybiškus šviestuvus. Vaikiški šviestuvai: kaip pasirinkti?

Galvokite į priekį

Vaiko kambarysJei bet kokiame kitame kambaryje šviestuvus įrenginėjate tikėdamies, jog jie tarnaus ir prie jūsų interjero derės ilgai, kuriant mažųjų kambario dizainą turite suvokti, jog vaikai auga greitai, o jų poreikiai, užgaidos ir stilius – dar greičiau. Tad jei norite, kad vaikiški šviestuvai nebūtų keičiami kas metus, turite numatyti į priekį. Išsigryninkite vaikų pomėgius, mėgstamas figūras, spalvas, rinkitės neutralias, prie įvairių baldų derančias formas, pastelines, akių nerėžiančias, tačiau nenuobodžias spalvas. Turite galvoje susidaryti vaizdą, kaip atrodytų kambarys, jei ateityje kardinaliai pakeistumėte jo stilių. Jei jame nematote pasirinktų šviestuvų – ieškokite iš naujo.

Atsižvelkite į vaikų nuomonę

Jei jūsų vaikai jau ūgtelėję ir puikiai sugeba suformuoti savo nuomonę, nemanykite, jog jie dar per maži, kad patartų stiliaus ir interjero klausimais. Gali būti, kad jų išrinkti vaikiški šviestuvai atitiks ir jūsų poreikius, o paisydami jų pasiūlymų, leisite vaikams pasijusti svarbiems, supažindinsite juos su nauja veikla. Žinoma, mes nesiūlome pirkti pirmojo pirštu besto daikto. Tačiau galite ieškoti kompromiso ar pasisemti idėjų, kurios padės atrasti tą tobulą šviestuvą.

Palyginkite

Nesvarbu, kokį daiktą pirktumėte, rekomenduojama nesikliauti karštomis emocijomis ir nepulti įsigyti pirmosios patikusios prekės. Gali būti, kad atslūgus emocijoms, ji nebeatrodys tokia tinkama… Ne išimtis ir vaikiški šviestuvai. Todėl prieš perkant skirkite šiek tiek laiko apmąstymams, pabandykite įsivaizduoti, ar šviestuvas derės prie kitų interjero detalių, kokią vietą jis užims vaiko kambaryje. Jei jau išsirinkote norimą šviestuvą, pabandykite nusirašyti šios prekės kodą ir jos paieškoti internete: gali būti, kad rasite parduotuvių, kurios tą pačią prekę parduoda pigiau arba turi įvairesnių spalvų, dydžių ir pan.

178
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>