Vakarinės suknelės

Seniau vakarinės suknelės privalėjo būti ilgos ir siekti žemę, tačiau šiandien nėra tokio griežto reikalavimo. Net jei einate į oficialų vakarėlį, kuriame reikia vilktis vakarinę suknelę, ji neprivalo siekti žemę, gali būti ir kiek trumpesnė. Šiandien vakarinės suknelės labiau primena kokteilines sukneles, kurios paprastai būna kiek aukščiau kelių.

vakarinės suknelėsProginės suknelės reikalingos tam tikrai progai: vestuvėms, jubiliejams, išleistuvėms ar vakarėliams. Dažniausiai jos apsivelkamos tik vieną kartą, o kainuoja pakankamai brangiai, kad kas kartą galima būtų įpirkti vis kitą suknelę. Žinoma, sakysite, kad galima įsigyti vieną suknelę ir ją apsivilkti kelioms progoms, tačiau, turbūt dauguma moterų sutiks, taip paprasčiausiai nenutinka, ir proginės suknelės lieka kaboti spintoje, laukdamos savo progos. Turbūt protingiausias būdas proginę suknelę išsinuomoti: kadangi ji bus apsivelkama tik vieną kartą, išvengsite papildomų rūpesčių: nereikės sukti galvos, kur suknelę pakabinti, taip pat nereikės jos išvalyti – tuo pasirūpins nuomos salonas. Nuoma paprastai kainuoja pigiau nei pirkti suknelę.

Vakarinės suknelės gali būti apsivelkamos dažniau nei proginės suknelės. Pastarosios paprastai gali būti apsivelkamos daugiau nei vieną kartą – jos puikiai tiks einant į oficialius vakarėlius, gimtadienius, kartais – į vestuves ar išleistuves, taip pat ir šimtadienį, paskutinį skambutį ir t.t. Kadangi vakarinės suknelės dažniausiai būna arti klasikinio stiliaus, nereikės rūpintis dėl to, kad jos bus nebemadingos, be to, vakarinės suknelės, derinamos su vis kitokiais aksesuarais, gali padėti susidaryti vis kitokį įvaizdį. Klasikinių spalvų vakarinės suknelės gali būti derinamos praktiškai su bet kokių spalvų aksesuarais, taigi, nereikia bijoti eksperimentuoti. Renkantis vakarinę suknelę svarbu pasirinkti tinkamą dydį ir įsitikinti, kad suknelė tikrai tinka. Geriausiai patarti, žinoma, visada gali draugės, kurios nebijo išsakyti kritikos, ir atvirai išrėžti savo nuomonę apie tai, kas tinka, o kas – ne. Kiekvienai moteriai pravartu žinoti ir tai, kas tinka jos figūros tipui – tai padės lengviau išsirinkti tinkamus drabužius.

Kiekvienai moteriai pravartu turėti bent vieną vakarinę suknelę savo spintoje – ji tikrai „tarnaus“ ilgai. Proginės suknelės kas kita – jų dažniausiai kiekvienai progai norima vis kitų, taigi, jei esate kviečiama būti pamerge, geriau pagalvokite apie suknelės nuomą – nežinia, ar suknelę pavyks kuriai nors progai pritaikyti. Vakarinės suknelės paprastai gali būti pritaikomos paprasčiau, taigi, tokią suknelę pravartu turėti kiekvienai moteriai.

46
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>