Windows diegimas

Taigi, daug kam įdomu, kaip atliekamas Windows diegimas, kadangi visi nori sutaupyti. Nelabai apsimoka šiais laikais mokėti kompiuteristams pinigų, kadangi Windows įsirašyti galite be didesnių problemų ir patys savomis jėgomis.

Windows diegimasPirmiausia, jums reikės įdėti instaliacijos diską į CDROM. Nepamirškite per BIOS nustatyti Bot Priority pirmoje vietoje CDROM. Palaukite, kol bus pakraunami reikalingi failai. Rekomenduojame susirasti tokį instaliacijos diską, kad nereikėtų vesti jokio cd-key, kadangi jie pasimeta arba nuo disko nusitrina, tada susidaro problemos.

Pirmame lange pasirinkite reikalingą kalbą ir kietąjį diską. Windows diegimas optimaliausias tada, kai vieną diską suskaldote į dvi dalis, pirmąjį diską pasirinkite mažesnį, pavyzdžiui turite 500gb vietos, tai 100gb skirkite sisteminiam diskui. Likusią vietą skirkite failų diskui. Svarbu: negalima apkrauti sisteminio disko pernelyg kadangi visa Windows operacinė sistema veiks išties lėtokai.

Nesirinkite instaliacijos metu upgrade, jeigu neturite legalios Windows operacinės sistemos kopijos. Jeigu turite kodą, tai be problemų, galite išlanksto atnaujinti savo operacinę sistemą. Tiesa, ne paslaptis jog Windows diegimas kur kas paprastesnis tiems, kurie turi legalios operacinės sistemos licenciją, kadangi nereikia apeidinėti sistemos ir jaudintis dėl Windows surašymo.

Jeigu pergyvenate dėl Windows instaliacijos ir nenorite jos testuoti, pirmiausiai išsibandykite savo jėgas ant virtualios kompiuterio dėžės. Kadangi ne visi turime laisvą kompiuterį bandymams, tai puiki išeitis. Jos viduje atliekamas Windows diegimas yra identiškas Windows diegimui ant jūsų kompiuterio.

Nepamirškite anksčiau minėtos komplektacijos: 20% kietojo disko skiriame operacinei sistemai, likusią dalį failų sistemai. Priklausomai nuo to, koks jūsų kietojo disko dydis. Tai optimaliausias patarimas, nes kai ateis metas perrašyti operacinę sistemą, jūsų visa informacija bus D diske, taip? O tas reiškia jog jums pakaks perrašyt tik C diską, o visa jūsų informacija bus išlikusi. Taip pat jokiu būdu nepamirškite pirmiausiai išsikelti svarbią informaciją, esančią c diske, lauk iš kompiuterio, pavyzdžiui į nešiojamąją laikmeną. Sėkmės perrašant savo operacinę sistemą!

70
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>