Xiaomi – stiprus žinomų gamintojų konkurentas

Populiariausi telefonų gamintojai, siūlantys telefonus jau porą dešimtmečių, prieš kelerius metus įgijo stiprų konkurentą. Xiaomi – tai populiariausias telefonų gamintojas Rytų šalyse. 2014 metais ši kompanija perkopė 45 milijonų JAV dolerių vertę. Jau per pirmąjį pusmetį buvo parduota daugiau nei 26 milijonai mobiliųjų telefonų, kuriuos vartotojai įvardija kaip tikrai kokybiškus ir funkcionalius gaminius.

Xiaomi Mi4 – populiariausias pasirinkimas

Xiaomi2014 metais pasirodęs Xiaomi Mi4 telefono modelis sparčiai įgijo milžinišką populiarumą. Keturių branduolių 2,5GHz procesorius garantuoja sklandų telefono darbą, ir net tuomet, kada naudojamasi įvairiomis telefono funkcijomis, galima tikėtis, kad šio telefono darbas bus iš tiesų sklandus. 1080 x 1920 rezoliucija lemia tikrai puikią vaizdo kokybę, todėl naudotis telefonu tampa dar maloniau. Vienas svarbiausių šio telefono privalumų yra tai, kad baterija gali būti įkraunama vos per pusę valandos – net ir tuomet, jei nuolat skubate, toks pasirinkimas tikrai gali būti vienas palankiausių.

Prieinama kaina

Nors gana dažnai nusprendžiama rinktis tokius gaminius, kurie šiuo metu yra patys populiariausi – Iphone, Samsung, ir pan., tačiau ši produkcija ne visada yra įperkama. Xiaomi telefonų kaina yra kur kas mažesnė, tad norintys įsigyti funkcionalų telefoną pačia palankiausia kaina, tikrai turėtų pagalvoti būtent apie tokį pasirinkimą. Rytų šalyse žmonės dažniausiai renkasi tuos telefonus, kurie yra dažnai reklamuojami, tačiau retai atsižvelgia į tai, kokie telefonų modeliai yra patys populiariausi.

Kodėl šie telefonai tokie pigūs?

Toks klausimas neretai kyla kiekvienam, svarstančiam įsigyti Xiaomi telefoną. Visų pirma, žemesnę kainą lemia tai, kad šio gamintojo telefonai daugiausiai parduodami internetinėse parduotuvėse, kas leidžia pasiūlyti pirkėjams palankesnę kainą. Taip pat įvardijama ir tai, kad ilgesnis prekybos laikotarpis leidžia sumažinti kainą net kelis kartus. Prekyboje šio gamintojo telefonai išbūna 18-24 mėnesius, ir praėjus šiam laikotarpiui pasiūlomas naujas telefono modelis. Mažėja telefonų savikaina, nes krenta telefonų dalių kainos. Kainą lemia ir tai, kokiu būdu yra reklamuojami produktai – pasirenkama reklama socialiniuose tinkluose, kas paprastai kainuoja pigiau nei reklama televizijoje ar įvairiuose leidiniuose.

Šio gamintojo telefonai tokie populiarūs tapo tikrai ne be reikalo – jie pasižymi itin dideliu funkcionalumu bei puikia kokybe tad galima būti tikriems, kad toks pasirinkimas gali iš tiesų puikiai pasiteisinti.

133
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>